Co przyniesie przyszłość? Czy czeka nas upadek zachodniej cywilizacji? – Cz. I

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 29-09-2015 5:50 pm

24

Europejska „islamska wiosna” przechodzi już kolejne etapy i już na przykładzie innych państw można wysnuć wnioski na temat bezsensownej i obłudnej polityki „ratowania świata”. Wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się u naszego zachodniego sąsiada, gdzie faktem dokonanym są masowe prześladowania chrześcijan w ośrodkach dla uchodźców, których dokonują muzułmanie.

Na miejscu dokonuje się fala gwałtów na dziewczynkach i kobietach, dokonywana przez islamistów.

Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Władze niemieckie i media krajowe bagatelizują wiele tych przestępstw, przypuszczalnie dlatego, by uniknąć podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

Ta sytuacja jest na rękę mężczyznom, którzy przypisują kobietom podrzędną rolę i traktują samotnie podróżujące kobiety jako 'zwierzynę łowną’.

Otrzymujemy także coraz większą liczbę informacji o zmuszaniu do prostytucji. Musimy podkreślić: to nie są izolowane przypadki.

Kobiety informują, że zarówno one, jak i dzieci, są gwałcone i są przedmiotem napaści seksualnych. W rezultacie wiele kobiet śpi w swoim dziennym ubraniu. Kobiety regularnie informują o tym, że nie używają w nocy toalet z powodu niebezpieczeństwa gwałtu i rabunku po drodze do urządzeń sanitarnych. Także w środku dnia przechodzenie przez obóz jest dla wielu kobiet przerażające.

Wiele kobiet – w dodatku do ucieczki przed wojną lub wojną domową – ucieka także z powodów związanych z płcią, włącznie z groźbą przymusowego małżeństwa lub okaleczenia genitaliów.

Źródło: http://pl.gatestoneinstitute.org/6534/niemcy-gwaltow-imigrantow

 

3 sierpnia mężczyzna z „Afryki północnej” zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz. Większość mediów głównego nurtu milczy o tych sprawach, zamiast prowadzić rzetelną kampanię informacyjną.

Równocześnie należy wprowadzić natychmiastowe zmiany w prawie, by przygotować się na falę osób jadących do Europy w konkretnym celu.

Należy wprowadzić surowe kary dla gwałcicieli z obowiązkową kastracją. Inaczej będą się czuli bezkarnie zgodnie z hasłem „refugees can do anything”.

Sytuację w strefach opanowanych przez islamistów dobitnie opisuje Bernhard Witthaut, Komendant Główny Policji Niemieckiej:

Każdy komendant policji i minister spraw wewnętrznych temu zaprzeczy. Ale oczywiście wiemy, gdzie może pojechać zwykły samochód patrolowy. …[N]asi funkcjonariusze nie czują się już bezpiecznie patrolując we dwójkę i obawiają się, że sami staną się ofiarami przestępstw. Wiemy, że takie strefy istnieją. Co gorsza: w tych strefach przestępstwa nie są już karane. Klany pozostawiają je nierozwiązane. Policja dowiaduje się tylko o najcięższych przypadkach. Autorytet państwa przestał się liczyć całkowicie.

Popatrzmy dalej, na Włochy. Szefowa obozu dla uchodźców zostaje przez swoich podopiecznych zgwałcona. Zapewne w ramach wymiany kulturowej, jak kreują to obłudni politycy i ślepi dziennikarze.

Kolejny temat to dokonywane przez muzułmanów masowe mordy chrześcijan, których skala jest ogromna. Tak samo na łodziach z uchodźcami, islamiści zabijają chrześcijan wyrzucając ich na pełnym morzu za burtę. Później ci mordercy są tak troskliwie przyjmowani przez indolentów i zaczynają wprowadzać swoje prawa.

11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany „ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim” zgwałcił 16-letnią dziewczynkę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

13 sierpnia policja aresztowała dwóch starających się o azyl mężczyzn z Iraku w wieku 23 i 19 lat za zgwałcenie niemieckiej 18-letniej dziewczyny za podwórkiem szkolnym w Hamm, mieście w Nadrenii Północnej-Westfalii.

To się dzieje naprawdę! Nie można zamykać oczu i udawać, że się tego nie widzi. Tak samo jak w świecie obłudy, dziennikarka, która straciła pracę za kopanie „uchodźcy”, powinna dostać medal za odwagę, gdyż człowiek ów został zidentyfikowany jako jeden z oprawców mordujących Kurdów.

Dlaczego media podają ogłupiającą papkę, a milczą o faktach? Niedługo wybory, niech każdy pamięta o czerwonej kartce jaką należy wystawić tym, co przynieśli nam wstyd na arenie międzynarodowej zdradzając naszych przyjaciół z grupy Wyszehradzkiej.

Ci sami ludzie zabrali niedawno pieniądze z rezerwy dotyczącej pomocy dla repatriantów.

Jak i nie kwapią się pomóc naszym rodakom w ogarniętej wojną Ukrainie, gdzie sytuacja jest tragiczna.

wojnaUkraina

W sondażach dalej mają zbyt dużo, co pokazuje dobitnie poziom ogłupienia społeczeństwa lub manipulacji słupkami sondażowymi. Mam jednak nadzieję, że do wyborów ludzie przejrzą na oczy i zobaczą co się dzieje.

PS Spotkałem się nawet z opinią, że każdy kto głosował na obecną ekipę, powinien obligatoryjnie wziąć do swojego domu muzułmańskiego imigranta. Skoro ich reprezentanci tak chcą, to należy im przyklasnąć. Skorzystają zwłaszcza pracoholicy, gdyż siedzący na socjalu gość będzie mógł zaopiekować się córeczkami domowników podczas ich nieobecności …

PPS Życzę każdemu niezdecydowanemu, by wyciągnął wnioski z tego co się dzieje w Niemczech, przemyślał wszystko rzetelnie i nie stał biernie wobec historycznych zmian na naszym kontynencie.

Komentarze 24 komentarze

Wielkie dzięki Marku za ten wpis. W sumie chciałem to jakoś skomentować, ale co tu dodać. Ktoś, kto nie widzi nieudolności, buty, niekompetencji, bezczelności, poczucia bezkarności i totalnego oderwania od rzeczywistości rządzących polityków MUSI być albo ślepy albo po prostu nie ma dostępu do żadnych innych źródeł poza mediami głównego ścieku albo jest tak niewyobrażalnym ignorantem, że nie da się tego wyrazić słowami. Oby w porę przyszło otrzeźwienie, bo inaczej naprawdę strach się bać.

„dziennikarka, która straciła pracę za kopanie „uchodźcy”, powinna dostać medal za odwagę, gdyż człowiek ów został zidentyfikowany jako jeden z oprawców mordujących Kurdów.”

Marku – nie zgodzę się z tym stwierdzeniem bo mam następujące wątpliwości:
Czy ta dziennikarka wiedziała z kim ma do czynienia gdy to robiła?
Czy chłopiec którego niósł ten facet tez był przestępcą?
Czy dziewczynka której ta pani tez podkładała nogę była przestępcą?
Wg mnie ta Pani robiła to co robiła z innych pobudek niz powstrzymywanie oprawców Kurdów

Co do reszty tekstu popieram oczywiście.

przerażające!!! Czemu tego nie ma w mediach masowych?!

Czytam bloga od dłuższego czasu. Cieszę się, że są ludzie, którzy mimo własnego sukcesu zauważają medialne manipulacje i nie dają się nabierać na hasła typu „25 lat wolności”.
Sądzę, że czytelnicy tego bloga należą do elity, więc podzielę się naukowym podejściem do sprawy imigracji, starcia cywilizacji na gruncie nowoczesnej cybernetyki, wywodzącej się z pracy naukowej wybitnych Polaków takich jak Feliks Koneczny, Petrażycki, Piętka, prof. Marian Mazur czy wreszcie doc. Kossecki.
Zachęcam do obejrzenia świeżych wykładów na te tematy:

1) „Procesy powstawania i rozwoju ruchów społecznych; Rola tajemnicy w cywilizacjach kolektywistycznych, sakralnych i niesakralnych – doc. Kossecki”
https://www.youtube.com/watch?v=uAhAhD3x9PE

2) „Imigracja a wojna informacyjna – Dr Brzeski i Prof. Wielomski”
https://www.youtube.com/watch?v=4b71s883EgI

Uwaga. Do pełnego zrozumienia wykładów przydatna jest znajomość cybernetycznej siatki semantycznej*. Wszystko można znaleźć na youtube, pełne cykle wykładów, gorąco zachęcam do ciągłego poszerzania swojej wiedzy! 🙂

* Logika Aksjomatyczno-Informacyjna, Ogólno jakościowa teoria informacji oraz Nauka porównawcza o cywilizacjach

Cieszę się Marku, że o tym piszesz. Może Twój przekaz trafi do większej ilości osób. Ja sam mam identyczne poglądy na ten temat jednak wśród moich znajomych panuje znieczulica i zobojętnienie w tej kwestii ( poparta przez dezinformacje mainstreamowych mediów ).

Smuci mnie fakt, że 5 goli Lewandowskiego wzbudziło większy odzew i emocje niż obecny atak na Europę przez islamistów.

10 października jest ogólnopolska manifestacja przeciw temu co się dzieje – https://www.facebook.com/events/1628005687449599/ .

Ja sam idę i myślę, że każdy kto choć trochę dba o swoją ojczyznę i rodzinę też powinien.

wkrótce może nas czekać codzienność jak na poniższym filmie z UK

https://www.youtube.com/watch?v=E0INPXZ2XUk

Marek, nie masz wrażenia, że figury już zostały rozstawione, a pionki idą na pierwszy ogień? 🙂

Niestety w tym temacie czuję zupełną bezsilność. Co z tego, że jestem świadom zagrożeń i wiem jak to się skończy jeśli będzie to szło w tym kierunku, skoro nie mam żadnego wpływu na to co się dzieje. Mogę sobie co najwyżej zagłosować na tych czy owych ale czy to coś da? I tak UE narzuci nam swoje zdanie i jakąś liczbę uchodźców pewnie będziemy musieli przyjąć. Jedyna nadzieja w tym, że do nas się nie garną za bardzo tylko tam gdzie ciepło lub gdzie dają dużo kasy. Ale koniec końców pewnie rozpanoszą się i u nas, jak nie teraz to za x lat. A ja mogę sobie tylko siedzieć i czytać jak gwałcą, mordują i takie tam. I mam jedynie nadzieję, że proces islamizacji potrwa na tyle długo, że tego nie dożyję…
Pesymistycznie ale taki niestety mam pogląd na ten temat.

Niedawno w TV usłyszałem komentarz, który mógł wywołać zajady ze śmiechu. Nie pamiętam dokładnej treści, ale przesłanie było następujące: uchodźcami nie należy się przejmować, ponieważ populacja Europy to 500 mln ludzi i nawet jeśli na nasz kontynent dotrze 3 mln uciekinierów, to jest to miej niż 1% aktualnego zaludnienia… Macie pojęcie jak przyciasny trzeba mieć berecik i jakiej wielkości klapy na oczach aby coś takiego wymyślić?!

Ciężki temat Marku poruszyłeś..
Sam się zastanawiam, jak to będzie, kiedy całkiem „legalnie” wpływa nam muzułmanizm do Europy. Myślę, że to jest dobrze zaplanowane, że wśród tych wszystkich emigrantów, są potencjalni terroryści z konkretną misją. Wtopieni w tłum, gdzieś osiądą, przegrupują się, zorganizują się i zaczną działać, jak już nie zaczęli, co widać po Twoich wycinkach. Co więcej, dzieje się to za astronomiczne kwoty z naszych budżetów.
Gdzie jest wojsko, które powinno stać na granicach i deportować tych wszystkich ludzi, którzy przekraczają granicę NIELEGALNIE? W Europie jest brak silnego przywódcy z jajami, który by w ogóle coś mógł z tym zrobić, a zarządzenie „UE” jest takie rozmyte na wszystkie państwa i nikt nie weźmie odpowiedzialności, albo nikt nie chce. Każdy tylko wyraża „głębokie ubolewanie” jak to w przypadku konfliktu na Ukrainie, zestrzelenia samolotu z Europejczykami… i nikt z tym nic nie zrobi, bo nikt nie chce się postawić Rosjanom.. A Rosja postawi się muzułmanom i ich nie wpuści, Europa jest za miękka… na co Władymir Władymirowicz czeka (i to wykorzysta)
Ja już dziś wiem, że to się źle skończy, bo to się inaczej skończyć nie może… Myślę, że czeka nas bardzo ciekawe rozdanie…

Bardzo istotny wpis Marku. Otwiera oczy na skalę problemu, który rozwija się na naszych oczach, a o którym zgubna dla całego społeczeństwa „poprawność polityczna” mediów nie pozwala mówić.

Pozdrawiam
Paweł

Bez wątpienia dzieją się historyczne zmiany na naszym kontynencie.

Profesor dr hab. Selim Chazbijewicz, który jest muzułmaninem bardzo dobrze rozumie sytuację:

„Kraje Unii Europejskiej zamiast przyjmować imigrantów w Europie, którzy już zagrażają choćby naszemu bezpieczeństwu, powinny zorganizować obozy dla azylantów na terenie krajów Bliskiego Wschodu, północnej Afryki, Azji”

„To smutne, że polski rząd nie potrafi zareagować na antypolskie wystąpienia zachodnich polityków, choć i w Polsce nie brakuje publicystów, dziennikarzy kalających własne gniazdo. Premier Kopacz zachowuje się żałośnie. Nie muszę dodawać, że imigranci z Syrii, obcy kulturowo, cywilizacyjnie, powiększyliby w Polsce i tak duży margines biedy i zacofania ”

„Zgoda na imigrację muzułmanów z Bliskiego Wschodu lub północnej Afryki, przyjęcie pewnej liczby imigrantów z innego kręgu kulturowego przez polski rząd będzie olbrzymim błędem. „

proponuje, żebyśmy zrobili pospolite ruszenie na Syrie, te kilka tys. rebeliantow i islamistow mozna wykurzyc, zajmiemy tereny roponosne i jestesmy mniej uzaleznieni od Rosji z wlasnymi zlozami, prawie jak Norwegia:) imigrantow w PL zamknac jak Merkelowa kaze w obozach koncentracyjnych i zadnego nie wpuscic z powrotem do Syri. Ciekawe co by wtedy Eurokołchoz powiedzial na forum ONZ z Bogiem Wojny Marcinem Schulzem na czele?!

Wiodąca gospodarka europejska wkracza na równię pochyłą.

Do tego ciągłe starcia i zamieszki:
http://wpolityce.pl/forum/swiat/4-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-swiat/tematy/130552-niemcy-brutalne-starcie-w-osrodku-dla-uchodzcow-w-hamburgu-w-ruch-poszly-prety-metalowe-i-kamienie-zniszczeniu-ulegly-krzesla-i-lozka-komentarze-publikacji

Oby do wyborów ludzie przejrzeli na oczy jak się kończy popaprana retoryka obłudnej poprawności politycznej w wykonaniu indolentów.

Do tej pory nie wiem jakim cudem bieżąca ekipa z koryta ma dalej tyle słupków w sondażach. Niektórzy są naprawdę głupi …

Świetne podsumowanie islamu i koranu:
https://www.youtube.com/watch?v=d5YZm_5zzJM

Ciekawe ile krajów się obudzi jak już będzie zbyt późno.

W Szwecji Ingrid Carlqvist relacjonuje kolejne ważne tematy. Pytanie tylko czy eurogłąby się w końcu opamiętają i przyznają, że ich pomysły są idiotyczne i nie działają. Trening bojowy i testy granatów idą pełną parą:

„24 sierpnia: Radiowóz policyjny został zaatakowany granatem ręcznym w sztokholmskiej dzielnicy Tumba. W samochodzie przebywało wówczas czterech policjantów. Gdyby nie to, że pojazd był opancerzony, incydent mógł był zakończyć się rozlewem krwi. Atak rozpoczął się, gdy kilka osób rzuciło kamieniami w funkcjonariuszy, a w miejscowej komendzie wywołano pożar. W chwilę później, ktoś rzucił ręcznym granatem, który wylądował ok. 1,5 m od radiowozu. Nikt nie odniósł obrażeń, ale odłamki granatu wybiły w pojeździe 105 dziur. Pomimo intensywnych wysiłków policji, do tej pory nie udało się aresztować sprawców tego nieudanego zamachu.”

Rezultaty durnej polityki odczuwają już dobitnie mieszkańcy mniejszych miasteczek:

„Miejscowi politycy z małego połudiowego powiatu Örkelljunga (populacja 10 tys. osób) napisali pełen desperacji list do rządu. Sygnatariusze listu błagali o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z napływem osób ubiegających się o azyl. (..) napisali w swoim liście, że wzrosła liczba przestępstw oraz, że kilkakrotnie trzeba było wzywać policję.

W liście wymienione są gwałty, napaści, pobicia, kradzieże sklepowe, a także przejściowe zamknięcie ośrodka dla młodzieży Centrumhuset. (..) Mieszanka różnych grup etnicznych jest, według polityków, przyczyną rozruchów, gróźb i strajków głodowych. Piszą:

'Sytuacja dotyka każdego, kto mieszka i przebywa w naszym małym powiecie. Klimat tu zaostrzył się, wiele osób jest zastraszonych i nie czuje się pewnie’

Powiat został niemal natychmiast skrytykowany przez media głównego nurtu, a 27 sierpnia Służby Imigracyjne ogłosiły, że nie mają zamiaru wesprzeć Örkelljunga.”

No i warto też doczytać oficjalne nawoływania islamskich duchownych w Szwecji:
Swedish Imam to Muslims: „Do Not Befriend the Unbelievers”: http://www.gatestoneinstitute.org/6378/swedish-muslims-unbelievers

Jak widać także po treści artykułu poniżej, gwałt w krajach masowej emigracji jest czymś naturalnym i patrząc na to co nas czeka (napływ ludności) nie pozostaje już nic innego jak tylko zacząć myśleć o tym, w jaki sposób trzeba będzie już niedługo chronić nas i nasze rodziny.
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Tajne-obozy-gwaltu-w-Sudanie-Kobiety-to-nagroda-dla-zolnierzy,wid,17890092,wiadomosc.html?ticaid=115b57

Witam serdecznie wszystkich, nawiązując do tematu radykalne zmiany nastąpią chyba dopiero wtedy, kiedy pani Merkel lub pani Kopacz doznają tego samego osobiście co wszystkie kobiety i dzieci zgwałcone przez uchodźców.

Verified by MonsterInsights