CHF/PLN – przegląd Ichimoku. Co czeka raty kredytów?

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 27-06-2024 7:03 pm

4

Kredyty w obcych walutach mają to do siebie, że w zależności od momentu ich wzięcia i czasu spłaty, dług może dzięki wahaniom kursów maleć bądź rosnąć. 🙂 Co sugeruje Ichimoku?

Na moment pisania niniejszego wpisu i tylko na ten moment, wszystkie elementy japońskiej techniki Ichimoku pozostają za wzrostami, także do czasu zanegowania sygnałów, w szerszym terminie obowiązuje kierunek północny. Krótkoterminowo mamy korektę, po której zakończeniu powinien wystąpić ruch do minimum 4,7. 🙂

I podkreślam, że jest to ocena na moment pisania niniejszego wpisu i tylko na ten moment. Warto posiadać wędkę, by samodzielnie reagować na zmiany na wykresie. 🙂

Komentarze 4 komentarze

Marku wydaje mi się że to nie ma sensu pisanie o sytuacjach na ten moment, bardziej przydatne jest wylapywanie trendów długoterminowych i takie tekstty uważam za bardziej wartościowe niż taki „na ten moment”:)

Na ten moment, jak ktoś jest ciekawy mojej opinii na dziś dzień, korekta już wygląda w miarę dojrzale. 🙂

Wybaczcie, że nie na temat, ale do starych postów nie można już odpowiadać. Szukałem czegoś na blogu i wpadł mi post o Braster. Pamiętacie jak rozgrzewał głowy? Zaczynają przygodę z komornikiem.

https://wyborcza.biz/biznes/7,177151,30598835,komornik-w-brasterze-co-poszlo-nie-tak-z-cudownym-urzadzeniem.html

https://www.technikaichimoku.pl/?s=braster&x=0&y=0

Wiele razy przestrzegałem przed nimi. 🙂

Nawet zainspirowali mnie (zachowaniem rządu wobec inwestorów) do napisania wątku o podobnych zachowaniach w pierwszym tomie, ku przestrodze.

Verified by MonsterInsights