Relacje ze szkoleń

Fotogaleria

 

ES_WrocławIchimoku_Wrocławszkolenie gieldoweprofesjonalne szkolenie giełdowe

—————————————————————-

Referencje

Kamila Witczak
To, co przekonało mnie do wzięcia udziału w szkoleniu u p. Marka, to informacje zawarte na jego stronie internetowej. Uważam, że blog p. Marka to nie tylko mennica wiedzy ale również najlepsze referencje same w sobie, ponieważ od razu widać ich efekty w przeciwieństwie z kolei do wielu innych firm świadczących podobne usługi, które ograniczają się jedynie do reklamowania swoich prawdziwych bądź domniemanych sukcesów.

Będąc, zatem pod wrażaniem wyników i skuteczności techniki Ichimoku postanowiłam zapisać się na szkolenie podstawowe z AT „Esencja spekulacji”. Okazało się, że była to w 100% trafna decyzja. Zajęcia znakomicie przygotowane pod względem merytorycznym. Wartościowe informacje przekazywane były w sposób zwięzły i łatwy do przyswojenia.

Do tego urozmaicony program, który zakładał minimum teorii, maksimum praktyki, tak, aby każdy uczestnik mógł wziąć aktywny udział w zajęciach i skoncentrować się na działaniu, które ma miejsce w realnym handlu. Oprócz tego poruszone zostały kluczowe kwestie dotyczące psychologii inwestowania oraz zarządzania ryzykiem na rynkach kapitałowych, bardzo przydatne informacje mające zahamować popadanie w panikę w przypadku, gdy rynek nie idzie po naszej myśli.

Całość bardzo efektywna i dopracowana, tym samym, z całą odpowiedzialnością polecam szkolenie tym, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z giełdą i zgłębić tajniki japońskich technik. A sam p. Marek? To przede wszystkim doskonały trener i skuteczny praktyk giełdowy, od razu widać, że giełda to jego pasja, którą potrafi zarazić innych.

Uczy tylko tego, co sam wykorzystuje w codziennym handlu, rzeczy sprawdzonych, skutecznych. Nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale i inspiruję do zmiany nastawiania. Co ciekawe kontakt z p. Markiem nie kończy się wraz ostatnią minutą seminarium, w każdej chwili można liczyć na jego pomoc. Jednak to, co, go wyróżnia to cywilna odwaga, którą przejawia poprzez udostępnianie publiczne analiz swojego autorstwa. Ja z pewnością wezmę udział w następnych szkoleniach w tym z „Techniki Ichimoku” i gorąco namawiam do tego innych, bo naprawdę warto.

Konrad Mikołajczyk
Byłem uczestnikiem szkolenia  „Esencja spekulacji”.  Jest ono podzielone na części teoretyczną i warsztatową. Pierwsza skonstruowana jest tak, aby trafić do szerokiego adresata. Zaczynając od absolutnych podstaw pan Marek omawia poszczególne części warsztatu inwestora. Bardzo często opisywane treści komentowane są przykładami różnych transakcji przez niego przeprowadzanych.

W części warsztatowej do wykonania było kilka ćwiczeń, które są na bieżąco sprawdzane.  Dyskutowaliśmy też wspólnie analizując konkretne sytuacje na wykresach.

Zajęcia były prowadzone w przyjaznej  atmosferze  – aby maksymalnie efektywnie wykorzystać czas Marek zastosował specyficzną konstrukcję szkolenia.  Nie było też problemu aby poświęcić więcej czasu na niektóre tematy, które szczególnie nas interesowały.

Reasumując , polecam szkolenie każdemu, kto nie wypracował sobie jeszcze warsztatu inwestycyjnego. Korzystając z gotowych rozwiązań p. Marka dowiemy się  wszystkich potrzebnych rzeczy aby zacząć  inwestować zgodnie z przyjętym wcześniej planem i ustaloną strategią 😉