Relacje ze szkoleń

Fotogaleria

ES_WrocławIchimoku_Wrocławszkolenie gieldoweprofesjonalne szkolenie giełdowe

—————————————————————-

Referencje

Kamila Witczak
To, co przekonało mnie do wzięcia udziału w szkoleniu u p. Marka, to informacje zawarte na jego stronie internetowej. Uważam, że blog p. Marka to nie tylko mennica wiedzy ale również najlepsze referencje same w sobie, ponieważ od razu widać ich efekty w przeciwieństwie z kolei do wielu innych firm świadczących podobne usługi, które ograniczają się jedynie do reklamowania swoich prawdziwych bądź domniemanych sukcesów.

Będąc, zatem pod wrażaniem wyników i skuteczności techniki Ichimoku postanowiłam zapisać się na szkolenie podstawowe z AT „Esencja spekulacji”. Okazało się, że była to w 100% trafna decyzja. Zajęcia znakomicie przygotowane pod względem merytorycznym. Wartościowe informacje przekazywane były w sposób zwięzły i łatwy do przyswojenia.

Do tego urozmaicony program, który zakładał minimum teorii, maksimum praktyki.

Całość bardzo efektywna i dopracowana, tym samym, z całą odpowiedzialnością polecam szkolenie tym, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z giełdą. A sam p. Marek? To przede wszystkim doskonały trener i skuteczny praktyk giełdowy, od razu widać, że giełda to jego pasja, którą potrafi zarazić innych.

Uczy tylko tego, co sam wykorzystuje w codziennym handlu, rzeczy sprawdzonych, skutecznych. Nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale i inspiruję do zmiany nastawiania. Co ciekawe kontakt z p. Markiem nie kończy się wraz ostatnią minutą seminarium, w każdej chwili można liczyć na jego pomoc. Jednak to, co, go wyróżnia to cywilna odwaga, którą przejawia poprzez udostępnianie publiczne analiz swojego autorstwa. Ja z pewnością wezmę udział w następnych szkoleniach w tym z „Techniki Ichimoku” i gorąco namawiam do tego innych, bo naprawdę warto.

Konrad Mikołajczyk
Byłem uczestnikiem szkolenia  „Esencja spekulacji”.  Jest ono podzielone na części teoretyczną i warsztatową. Pierwsza skonstruowana jest tak, aby trafić do szerokiego adresata. Zaczynając od absolutnych podstaw pan Marek omawia poszczególne części warsztatu inwestora.

W części warsztatowej dyskutowaliśmy wspólnie konkretne sytuacje na wykresach.

Zajęcia były prowadzone w przyjaznej  atmosferze  – aby maksymalnie efektywnie wykorzystać czas Marek zastosował specyficzną konstrukcję szkolenia.  Nie było też problemu aby poświęcić więcej czasu na niektóre tematy, które szczególnie nas interesowały.

Reasumując , polecam szkolenie każdemu, kto nie wypracował sobie jeszcze warsztatu inwestycyjnego. Korzystając z gotowych rozwiązań p. Marka dowiemy się  wszystkich potrzebnych rzeczy aby zacząć  inwestować zgodnie z przyjętym wcześniej planem i ustaloną strategią 😉

Verified by MonsterInsights