CHF/PLN – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 09-07-2024 7:40 am

12

Tydzień wakacji już minął, a na wykresie korekta zrobiła się już w miarę dojrzała. Sygnałów kupna, o czym też pisaliśmy ostatnio na naszej grupie dyskusyjnej dla Absolwentów obydwu szkoleń, póki co brak.

Stan oczywiście na moment pisania niniejszego wpisu, gdyż rynki dynamicznie się zmieniają i warto posiadać wiedzę, by samodzielnie reagować na zmiany. 🙂

Komentarze 12 komentarzy

Panie Marku, trochę z innej beczki, bo wiem, że jest pan akcjonariuszem Browaru Jastrzębie. Kilka tysięcy ludzi zainwestowało w ten browar w crowdfundingu – ja też i to sporo. Jest teraz kompletna cisza wokół tych pieniędzy – władze spółki przestały się komunikować z akcjonariuszami, poznikały z sieci linki z informacjami. Wiem, ze w czerwcu było tam walne zgromadzenie. Ma pan jakąś wiedzę, co się dzieje w BJ?

Dzięki nim skutecznie wyleczyłem się z crowdfundingu, który był swoistą romantyczną wizją wspierania przedsiębiorców mających wizję, ale nie mających pieniędzy, by mogli tworzyć wspaniałe firmy w kraju.
Brak wieści ze strony prezesa na dedykowanej grupie dla inwestorów może oznaczać dwie opcje:
1) prezes zabrał się ostro do roboty i doby brakuje mu na organizowanie webinarów dla akcjonariuszy, bo dopina ważne sprawy, które przyniosą zysk
2) ostatni gasi światło

Regularnie przeglądam czy są już w KRS złożone raporty finansowe. Po nich się dowiemy czy okręt tonie czy żegluje w dobrym kierunku. Jednak po takich artykułach:
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/handel-i-dystrybucja/polacy-pija-mniej-piwa-a-browary-dostaja-po-kieszeni-sklepy-monopolowe-tez-sa-zadluzone-2512522

jestem raczej pesymistycznie nastawiony.

myślę ze nie warto patrzeć na tak marginalną parę walutową. Lepiej EUR/PLN lub USD/PLN a tam obraz Ichimoku jest zupełnie inny.

Jest identyczny. Silnych sygnałów kupna brak. 🙂

Witam Marku
Dziękuję za parę CHF/pln a możesz zrobić wpis na temat pary jpy/pln bo robi się chyba b.ciekawie…..

Popieram Kolegę 🙂

Dobry moment za kupno jenów przed podróżą do Japonii? 🙂

Na podróż do Japonii to jest zawsze dobry moment. 😉

Witam. Dzisiaj jest sygnał CHF/PLN z esencji spekulacji.

Zastanawiam się jaki…

Wczoraj powstał sygnał z puli metod, która jest w materiałach ze szkolenia zaraz za psychologią inwestowania. 😉

Dziękuję za podpowiedź 🙂

Zostaw komentarz

(Spam oraz trolling nie przejdą)

Verified by MonsterInsights