Szkolenia giełdowe

> > Nie przegap kolejnych szkoleń. Zapisz się na newsletter. < <

———————————————

Szkolenie „Esencja Spekulacji”

Szkolenie bazowe, na którym można poznać praktyczne zastosowanie analizy technicznej z odrzuceniem niedziałających  książkowych metod. Zobaczymy na nim jak wykorzystać przedstawioną wiedzę do trafnego określania silnych miejsc, gdzie może wystąpić dołek (miejsca do zakupu akcji/kontraktów terminowych) oraz górka (miejsca gdzie można sprzedać z zyskiem zakupione walory). Przedstawiana jest autorska metodologia do wyłapywania dużych ruchów giełdowych, takich jak np. ten opisywany na blogu ruch na S&P500, ujawnione zagranie portfelowe na USD/CAD czy wielu innych opisywanych na blogu zagrań.

Zaznaczam jednak, że pod żadnym pozorem nie można liczyć na otrzymanie Graala giełdowego, który będzie pozwalał na grę o każdej porze dnia i nocy na dowolnie wybranym walorze, gdyż używana przeze mnie metodologia związana jest z grą pozycyjną bazującą na wyczekiwaniu na punkty zwrotne o podwyższonym prawdopodobieństwie sukcesu. Może się zdarzyć, że na takie miejsca trzeba czekać nawet nie tydzień, ale miesiąc czy nawet dłużej. Po prostu pozycje zajmuję rzadziej, ale za to staram się wybierać tylko walory o jak najlepszej jakości i długo konsumować każdy ruch. To jest główne założenie mojej metodologi i zarazem takiego stylu gry uczę właśnie na swoich szkoleniach

Nie zabraknie także najważniejszych elementów klasycznej AT, które można czasami z nudów wykorzystywać. Nauczymy się też jak unikatowo ustawiać zlecenia SL, które skutecznie chronią kapitał. Wszystko stosuję sam na co dzień i jest to owocem ponad trzynastoletniej pracy nad własnym warsztatem inwestora.

Szkolenie prowadzone jest od podstaw poprzez rzeczy średnio-zaawansowane, tak by nawet osoby początkujące mogły szybko „wskoczyć na wysoki bieg” 🙂 Omówione zostaną układy do spekulacji oraz kompletna metodologia do wyszukiwania odpowiednich miejsc do podłączania się do silnych ruchów w trakcie ich trwania.

Po tym szkoleniu każdy uczestnik ma możliwość przystąpić do Listy ES (forum dyskusyjnego dla osób po szkoleniu „Esencja spekulacji”), gdzie będzie mógł zaprezentować swój podzbiór obserwowanych walorów, by w razie potrzeby w porę można było odsiać te mało perspektywiczne, jak również będzie mógł z wyprzedzeniem umieścić swoje propozycje zagrań, by można było w razie potrzeby dokonać zawczasu ich korekty. ListyES pod żadnym pozorem nie należy mylić z „cynkarnią”, gdyż jeśli ktoś oczekuje cynków, to znaczy, że stoi w miejscu i się nie rozwija.

WYMAGANIA:
– umiejętność fizycznego składania zleceń kupna/sprzedaży (trzeba znać obsługę swojego rachunku maklerskiego),
– podstawy obsługi dowolnej aplikacji do analizy technicznej (trzeba wiedzieć co to jest wykres i jak po nim rysować)

———————————————

Szkolenie „Technika Ichimoku w praktyce”

Jest to szkolenie specjalistyczne z japońskiej strategii Ichimoku. Uczymy się na nim kompleksowej esencji Ichimoku w ujęciu praktycznym tak by można było maksymalizować zyski.

Omawiam także błędy merytoryczne dotyczące Ichimoku, jakie zawarte są w polskich i angielskich publikacjach. Ostrzegam przed nimi i pokazuję jak wydajniej można zarabiać stosując technikę Ichimoku w ujęciu bez błędnego rozumowania (niuanse, lecz to one decydują o tym czy zarabiamy).

Uczymy się też dodatkowej metody prowadzenia pozycji (przesuwania zleceń stop loss), tak by mieć odpowiedni wariant przesuwania SL na określone sytuacje na rynkach finansowych.

Po tym szkoleniu każdy uczestnik ma możliwość przystąpić do głównej Listy Absolwentów.

Schemat rozwoju umiejętności

DrzewkoGiełdowegoRozwoju_NEW