BGŻ – analiza techniczna – setup wejściowy

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 28-01-2012 1:00 pm

8

BGŻ - interwał dzienny

BGŻ - interwał dzienny

Ostatnio może faktycznie nie wrzucałem zbyt dużo spółek, głównie przez słabe na nich obroty, ale tym razem zaufam rozwadze Czytelników 😉 Mam nadzieję, że nikt nie wrzuci kapitału większego niż 1000zł.

Spółka BGŻ wygląda w kontekście techniki Ichimoku w większości byczo. Dodatkowo utworzyła się forma parotygodniowej konsolidacji w formie trójkąta. Czekamy teraz na wybicie. Osobiście, ze względu na rozpoczęcie swojego sezonu podróżniczego, nie będę miał przez najbliższy tydzień dostępu do internetu. Dlatego ustawiam zlecenie oczekujące z limitem aktywacji 47,16zł.

Przypominam raz jeszcze, że obroty nie rozpieszczają. Dlatego należy bezwzględnie ograniczyć kapitał do spekulacji na tej spółce. Potencjalny teoretyczny minimalny zasięg ruchu w przypadku wybicia górą oceniam na 52zł.

Komentarze 8 komentarzy

Panie Marku, ciekawym rozwiązaniem byłoby umieszczenie na blogu najbardziej interesujących analiz rynku, spółek pańskich absolwentów oczywiście, za ich zgodą. Jak się Pan do tego odnosi ?
Pozdrawiam

Jak wzrosną obroty to selektywnie można coś wrzucać 😉

@Marcin – p. Marek ma rację. Jak nie ma płynności zawsze znajdzie się jakiś głąb co kupi za dużo akcji (chciwość ludzka rzecz), a potem będzie się zastanawiał co z nimi zrobić, bo nie będzie nikogo kto by tyle odkupił. W praktyce może wyjść tak, że dwóch kupi, ustawi stopa, trzeci kupi za dużo, potem będzie się chciał tego pozbyć i jak zacznie sypać to wytnie stopy pozostałym. Po paru dniach kurs znów wróci na właściwe trajektoria, ale pozostali są już wyczesani.

😀

i jak Panowie, ktoś kupił na wybiciu z trójkąta ? obroty coś nie powalają

ja zakupiłem pakiecik , SL ustawiony, na razie jest ok ,jednak obroty nie zachwycają.

Może już jutro będzie można ustawić logicznego SL powyżej ceny zakupu. Czyli pełne bezpieczeństwo 🙂

[…] zaktualizować wykres BGŻ. Określony poziom wejścia (LINK DO WPISU) został osiągnięty i ten walor wskoczył do portfela. Miałem czekać na 52zł by zrealizować […]

Verified by MonsterInsights