Fantastyczny tydzień z zamkami w tle. :)

Posted by Marek | Posted in Podróże | Posted on 02-07-2022 4:41 pm

4

Ostatni tydzień to ponowna pętla podróżnicza, tym razem po górach i zamkach. Kto byłby zainteresowany bajką dla dzieci z autografem, to wizytując Zamek Dunajec w Niedzicy, udało mi się podpisać dobre kilkadziesiąt egzemplarzy książki „Podróże Julki i Krzysia. Zamki Polski Południowej”, którą można zakupić w kasach biletowych.

Od pracowników zamku dostałem bardzo dużo pochlebnych opinii na temat bajki, co mnie bardzo cieszy. Do tego pierwsza zamówiona przez nich pula książek błyskawicznie się wyprzedała, a teraz podpisywałem książki z drugiej dostawy. 🙂 Miło widzieć, że udało się napisać coś, co podoba się dzieciom, wszakże one są naszą przyszłością, więc im więcej pochłoną wiedzy, tym nasza przyszłość będzie bardziej kolorowa. 🙂

Zaraz zabieram się do odpisywania na zaległe maile, a kto jeszcze nie był w Niedzicy, podrzucę zachętę. 🙂

Komentarze 4 komentarze

Kupiony cały zestaw. Mam nadzieję że dojdzie przed szkoleniem. Chętnie poproszę o autograf.

Dzięki! 🙂

Fajne miejsce. Dopisuję do listy. Dla jakiego wieku jest to książka? Mam 4-ro latkę.

Okładkowo zakres 5-12, ale spokojnie w przedszkolu robiłem już niejedno spotkanie i dzieci wręcz szalały. Opowiadały na jakich zamkach były i to było fantastyczne. Przykładowe:
„Byłem na takim dużym zamku z białych kamieni”
(dedukcją doszliśmy, że to był zapewne Ogrodzieniec)
„Ja zwiedzałem zamek smoka” (wyszło, że Wawel jak dodał, że płynęli po dużej rzece i jak zapytałem, że Wisła to potwierdził, że ta)
„byłem na twardym zamku” (chłopczyk odarł sobie kolana jak się przewrócił) itp.
Wyobraźnia dzieci nie zna granic, więc zamkowe legendy, ukryte skarby, tajemne przejścia, to niezły temat na ich zainteresowanie. 🙂

Verified by MonsterInsights