Pytania po spadkach za oceanem. S&P500 -4.04%

Posted by Marek | Posted in ciekawostki | Posted on 19-05-2022 11:59 am

8

Wczorajszy wieczór to istna lawina maili od Czytelników, gdzie czuć było przerażenie spadkami o ponad 4%, nierzadko z pytaniami czy to już koniec z naszą giełdą, bo skoro Wall Street na takim minusie to ile nasza runie na otwarciu. I różne typowania, nawet dwucyfrowe. Kto ma taki mętlik niech zerknie na karty powieści „Wiele do stracenia„, gdzie główny bohater musiał reagować na spadające kursy.

Ja, tak jak też pisałem w poprzednich wpisach, robię odpoczynek od giełdy, który potrwa jeszcze co najmniej miesiąc i w tym czasie nie zamierzam sobie zaprzątać głowy wykresami.

Jutro mam premierę najnowszej bajki, także wszelkie siły są tam skierowane. Jak będzie wyglądała premiera? Zobaczymy. Ubiegłoroczne świętowanie bajki o zamkach wyglądało następująco.

Był ogień:

Były tańce:

Był Minionek:

A jutro premierę ma książka, którą można przedpremierowo zakupić tu: link.

Propagowanie zdrowego trybu życia, ciekawostki związane z danymi szczytami i miejsce na gromadzenie postępów. 🙂

Także pozostaję poza giełdą minimum jeszcze jakiś miesiąc, a kto poszukuje prezentu na Dzień Dziecka, to książki zawsze są ciekawą opcją. 🙂 Moje książki można znaleźć m.in. tu: Motyle Książkowe.

Miłego dnia!

Komentarze 8 komentarzy

Na koniach mam s-ki. Ludzie panikują, będą tłuste wakacje.
Bajki chętnie zakupię na prezenty. Udanego odpoczynku od giełdy.

Nie samą giełdą człowiek żyje, trzeba znaleźć w sobie pasje, tak jak gospodarz żeby nie zwariować od ptrzenia w ,,słupki” no bo każdy kiedyś w końcu zada Sobie to pytanie ile można? Życie jest zbyt krótkie aby ślęczeć przed monitorem w celu zdobywania kolejnych zer na koncie. Moze warto pochodzić z pociechami po górach?, a może z damą swego serca iść i trochę poruszać bioderkiem?. Spędzanie czasu z najbliższymi jest bezcenne. A giełda jeszcze nie raz da zarobić.

Fantastyczna odpowiedz na lawine zapytan. Czepiam sie, ale dlaczego “Czytelnikow” z wielkiej litery? Pogody ducha, fuksa/farta i duzo zdrowia.

W liceum jako jedyny z klasy miałem jedynkę z dyktanda, także jeszcze długa droga przede mną. 😉

Wyrażenie 'z wielkiej litery’ jest również niepoprawne, mówimy 'wielką literą’. Uświadomiła mnie nastolenia córka skądinąd.

Powodzenia – łączy nas pasja (pasje)!

odpoczynek od giełdy: czytaj spadki jeszcze trochę potrwają 🙂 ?

To widać niemal gołym okiem że jak wig20 zbliży sie do 1500 trzeba będzie zacząć wybierać spółki. Za to teraz ropa pojeździ trochę do góry.

Zostaw komentarz

(Spam oraz trolling nie przejdą)