PKO BP – możliwa kontra na wsparciu rozszerzającej się struktury

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 11-03-2018 10:59 pm

11

Ciekawie prezentuje się kurs PKO BP, który w rozszerzającej się strukturze dotarł do linii wsparcia.

PKO BP - interwał dzienny

PKO BP – interwał dzienny

Byki mogą próbować wykonać tutaj kontrę, także jeśli ogólny sentyment na rynkach nie zostanie zachwiany (warto zaznaczyć, że USA zdementowałby plotki, szerzone przez niektóre polskojęzyczne media – będące we władaniu obcego kapitału – jakoby szykowały się dla nas sankcje i co więcej, jest nadzieja, że jako wierny sojusznik unikniemy ostatnio wprowadzonych ceł, co daje jakieś światełko w tunelu jeśli chodzi o postrzeganie naszego rynku), to jest tutaj niezła opcja zarobku „na czekoladę” i niech SL pilnuje pleców 🙂

Komentarze 11 komentarzy

Witam. Mam prośbę o pomoc w ustawieniu Ichimoku w Fibotraderze. Gdy wybiera się wskaźniki z listy, to widnieje tam pięć pozycji dotyczących Ichimoku. Które należy nanieść i jak je skonfigurować, żeby przestrzeń pomiędzy Span A i Span B była pokolorowana?

I mam też pytanie o notowania. Ściągam dane End of Day w formacie tekstowym i importuję do Fibotradera, ale to trochę czasochłonny proces. Skąd brać notowania, żeby nie trzeba było ich cały czas ściągać ręcznie? Czy da się jakoś przekierować notowania od Domu Maklerskiego do Fibotradera?

Daj sobie spokój. Z Fibotrader pół roku się męczyłem.

Może mógłby ktoś wkleić skrypt tego Ichimoku z kolorowymi chmurami?

Niestety Fibotradera miałem na starym laptopie, a od tego czasu zdążyłem już sprzęt parę razy „odświeżać” i na obecnym nie mam już nic związanego z Fibotraderem, także nie mam jak pomóc. Może w supporcie Fibotradera coś dopowiedzą? Najlepiej zawsze pytać u źródła 🙂

A może jakaś alternatywa, bo z różnych platform, które sprawdzałem, to Fibotrader ma Kumo przesunięte tak jak należy. A Wy na jakich platformach analizujecie kursy akcji GPW przy użyciu Ichimoku?

Może MetaTrader? W XTB nawet mają bodajże 15 marca dołożyć do oferty prawdziwe akcje (zamiast syntetyków), także walorów będzie pod dostatkiem do analizy 🙂

O, to dziękuję za informację. Akurat mam u nich rachunek. Trochę szperałem i znalazłem wykresy na TradingView. Ichimoku jest tam takie jak należy, z przesuniętą chmurą. Nie ściąga się żadnej platformy, wszystko jest na stronie. Żeby mieć dostęp do notowań GPW, trzeba się zarejestrować, ale jest ona chyba darmowa, ta rejestracja, nie wiem na pewno, bo jeszcze nie sprawdzałem. Może komuś się to przyda.

Niestety płatne. Jestem otwarty na Wasze rekomendacje. Z czego Wy korzystacie?

Znów trafiłeś. To zaczyna być nuuuuuuuuudne 😀 Czy po takiej passie – jeśli dobrze liczę, 18 trafień pod rząd – nie boisz się wylewu sfrutrowanych nieudaczników jak nastąpi moment, że nie trafisz?

Dzięki Marku za kolejną trafną wskazówkę. Jeszcze dwie, trzy i zarobię na szkolenie 🙂

Ładnie rośnie 🙂

Zostaw komentarz