Pierwszy w historii IchiChallenge już za nami :-) Tak samo jak XI edycja „obiadu czwartkowego” :-)

Posted by Marek | Posted in ciekawostki | Posted on 09-11-2014 9:11 pm

5

Podczas jedenastej edycji „obiadu czwartkowego”, która odbyła się tym razem w Poznaniu, na przybyłych Adeptów, działających na Liście Absolwentów, czekało nie lada wyzwanie, gdyż po raz pierwszy w historii zorganizowaliśmy IchiChallenge, czyli zawody dla szarych komórek, gdzie do rozwiązania było dziesięć nietuzinkowych zagadek.

Najlepszy w rozwiązywaniu okazał się Tomek, który zasłużenie zajął pierwsze miejsce a tuż za nim znaleźli się na premiowanych nagrodą miejscach Maciek, Filip oraz Przemek. Gratulacje dla zwycięzców. Unikalne kalendarze z limitowanej giełdowej serii są już Wasze 😉

nagrody

PS Przy okazji dziękuję także za przybycie wszystkim Adeptom, których miałem okazję poznać na sobotnim szkoleniu. Teraz macie już wędki, więc działajcie! Grzegorzu Brzęczyszczykiewiczu, Ty również 😉

Komentarze 5 komentarzy

Witaj Marku,

To ja Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, czekałem na Twój wpis bo bardzo chciałem podziękować za szkolenie. Długo na nie czekałem ale w końcu udało się i mogłem wziąć udział w szkoleniu organizowanym w sobotę w Poznaniu. Tak w życiu jak i w tradingu najtrudniejsze są rzeczy proste. Zaprezentowane nam zostało spójne i na pierwszy rzut oka proste podejście do spekulacji giełdowej. Ta prostota może być jednak myląca, bo mimo że jest to szkolenie bazowe to wymaga pewnej dojrzałości emocjonalnej i obycia się już z rynkiem. Na szkoleniu nie było niepotrzebnego show tylko czysta esencja. Ja sam oprócz wiedzy dotyczącej tradingu poszerzyłem wiedzę historyczną, a o bitwie pod Kłuszynem muszę poczytać bo opowieść była bardzo ciekawa:). Szkoda, że nie mogłem zostać trochę dłużej po szkoleniu aby jeszcze o coś dopytać i po prostu porozmawiać. Bardzo fajny system doboru rynku, bardzo motywujące zadanie domowe (kto to nam sprawdzi?:). Wszystko w myśl powtarzanej przez Marka zasady, że to rynek jest dla nas a nie my dla niego.
Szkolenie jest tylko pierwszym krokiem, aby były wyniki wymagana jest ciężka praca, myślę jednak że każdy kto przychodzi do Marka na szkolenie ma tego pełną świadomość.
Pozdrawiam
Maciej

Widzę Maciek, że patrzysz w dobrą stronę i dostrzegasz to co trzeba było dostrzec 🙂 Życzę Ci wytrwałości i gorąco zachęcam do zapisania się na na Listę ES. Po włożonej ciężkiej pracy daje ona ogromnego kopa do przodu.

Pozdrawiam,
Marek

I ja chcę Ci Marku serdecznie podziękować za niedawne szkolenie. Na ogół nie uznaje tego typu sposobów edukacji. Staram się iść zawsze własną drogą, ale mój bliski przyjaciel, który wcześniej był u Ciebie na szkoleniu miał na tyle dobre wyniki, że się z ciekawości pojawiłem. Po gruntownym przeanalizowaniu wszystkich wartości jakie otrzymałem na szkoleniu, muszę przyznać, że sobotnie szkolenie naprawdę nie było czasem straconym. Ilość cennych informacji była spora, wszystko podane spójnie i w miłej atmosferze. Teraz nie pozostaje nic innego jak się zabrać za zadanie domowe.

Również dziękuję za szkolenie. Już zabrałem się do roboty i mam nadzieję, że całokształt metodologii uda mi się przekuć w praktykę. Z czasem pomyślę też o liście ES aby przyspieszyć proces nauki i rozwiewać ewentualne wątpliwości.
Pozdrawiam
Marcin

Jeśli rok temu ktoś by mi powiedział, że napiszę tego typu komentarz, uznałbym go za szaleńca. Jednak w końcu było mi dane uczestniczyć w autentycznie dobrym szkoleniu i ze wszech miar będę je polecał wśród swoich znajomych.

Poznałem ciekawe podejście do rynku, praktyczne i proste narzędzie do selekcji najlepszych walorów oraz doskonały system organizacji by poświęcać temu wszystkiemu jak najmniej czasu. Całość była prowadzona w sposób rzeczowy i przejrzysty. Nic więcej nie trzeba dodawać. Kawał dobrej roboty 🙂

Verified by MonsterInsights