PZU – ustanowiony nowy rekord + pochwały za Listę ES

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 03-09-2014 7:49 am

3

Na wczorajszej sesji kurs jednej z największych instytucji finansowych w Polsce osiągnął swój historyczny wynik. Mowa oczywiście o PZU, które wczoraj pobiło swój rekord z listopada ub. roku, osiągając tym razem w trakcie sesji 480zł.

PZU - interwał dzienny

Wzrosty bardzo cieszą, gdyż jest to przy okazji walor, który został perfekcyjnie rozpracowany na Liście ES, dzięki czemu udało się skutecznie określić lipcowy dołek. Najszybciej poinformował o tym Darek, zatem w pełni należy mu się za to pochwała. Dobra robota Darku!

Natomiast, co mnie też bardzo ucieszyło, na Liście ES widać intensywną pracę i jak to ujął poniżej trafnie Mateusz we wpisie z 10 lipca, widać wyraźnie, że coraz więcej osób opanowało dobrze materiał i potrafi prawidłowo dostrzegać zagrania.

Mateusz

Z prowadzeniem pozycji i przesuwaniem profitujących SL też wszystko idzie sprawnie, także każdy kto zagrał może cieszyć się z posiadania PZU w portfelu, które jest obecnie dobrze zabezpieczone, zatem Mateusz również dla Ciebie pochwała w pełni się należy. Samodzielnie wyłapałeś to zagranie, nie boisz się używać otrzymanej wędki, także teraz tylko nie można spocząć na laurach 😉

Granie w nieprzypadkowych miejscach, jak widać przynosi odpowiednie plony i cieszę się, że moi Uczniowie takie miejsca w pełni wykorzystują. Dobra robota!

Komentarze 3 komentarze

Wędki bardzo sprawne, grube ryby na haczyku do wyłowienia i konsumpcji ; )

Na PKO też sprawnie wyłapaliśmy dołek 😉

Dzięki Marek za pochwałę:) przede mną z pewnością jeszcze długa i ciężka praca, jednak każdy sukces cieszy i napawa optymizmem.

PS. PKO też fajnie idzie jak zauważył Tracer.