Maciek – Absolwent „Esencji spekulacji” sumiennie realizujący marzenia :-)

Posted by Marek | Posted in Podróże | Posted on 05-05-2014 12:02 pm

13

Maciek_1

Dziś będzie o Maćku, moim Uczniu, który mimo młodego wieku w pełni pojął, że pieniądze są jedynie środkiem, a nie celem samym w sobie i należy zawsze walczyć o swoje marzenia.

MailMaćka

Tak jak pisze Maciek w powyższym mailu, początki były trudne, gdyż jeśli nasiąknie się wcześniej różnymi banialukami z internetu, to potem jest bardzo dużo złych nawyków do wyeliminowania. Jednak Maciek dzielnie przystąpił do tego zadania by walczyć o swoje marzenie, jakim był dwumiesięczny wyjazd treningowy na Wyspy Kanaryjskie. Cel został zrealizowany i możemy dziś podziwiać piękne powietrzne ewolucje w jego wykonaniu 🙂

Maciek_2

Na pewno było warto, jak to zrelacjonował Maciek:

„Teneryfa jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu i surfingu w sezonie letnim jak i poza nim, jednak najlepsze warunki są od połowy czerwca do końca sierpnia kiedy to pasaty zaczynają swoją „działalność” i dzień w dzień można się cieszyć wiatrem dochodzącym do 25/30 węzłów (ok. 5/6 w skali beauforta). Ale sam wiatr to nie wszystko, w windsurfingu a dokładnie w wave-windsurfingu jak sama nazwa wskazuje chodzi również o fale, na których jeździmy, skaczemy i po prostu – bawimy się.”

Maciek_3

„Atmosfera była tam niesamowita, ponieważ w tej miejscowości na stałe mieszka kilku „wyjadaczy” pucharu świata i nie raz byłem po prostu zszokowany jak na plaży podchodził do mnie któryś z nich i klepiąc mnie po plecach mówił „nice move dude” (kiedy uczyłem się nowych manewrów).”

Maciek_4

Warto zatem walczyć o swoje marzenia i cieszę się, że mogłem w tym dopomóc, dzieląc się wiedzą, która trafiła na żyzny grunt, czyli otwarty umysł Maćka. Jednak to jego chęć do działania i brak strachu przed ciężką pracą dopełniły całości, gdyż moje słowa nie trafiały jak grochem o ścianę, tylko były pilnie wdrażane.

Zresztą Maciek trafił do mnie na szkolenie za namową Filipa, niezwykle uzdolnionego windsurfera, który stanął w ubiegłym roku na podium Pucharu Europy, a także odbył u mnie komplet szkoleń. Filip pokazał wielokrotnie, że ciężkiej pracy się nie boi, także Maciek miał bardzo dobry wzór do naśladowania 🙂

Sukcesy Ucznia to najlepsza nagroda dla mnie, jako nauczyciela. Brawo Maćku!

Komentarze 13 komentarzy

Cieszę się, że tak pozytywnie zainspirowałeś młodego człowieka.
Podziwiam konsekwencje Maćka i zamierzam krzewić ją również u mnie.

Pozdrawiam

Gratulejszyn dla Macieja! Mina rodziców musiała być bezcenna.

Ja niestety miałem pecha w doborze mentorów i moje konto świeci pustkami. Mogę tylko dziękować szanownemu gremium expertów od marketingu:
Jacek B(ufon)
Sebastian U(foludek)
Tomasz N(ieudacznik)
Na marketingu się znają bez dwóch zdań.

Raczej już nigdy nie powrócę do inwestowania. 🙁

Uuu miałeś niezłego pecha. Dwóch ostatnich to rasowi naciągacze i sprzedawcy marzeń. Jacek B. to teoretyk 😉

Lukass, dla własnego pożytku – sprawdzaj i analizuj, dlaczego i w jaki sposób dałeś się nabrać – jakie kroki mogłeś podjąć mając taką wiedzę jak na starcie, a nie podjąłeś, obojętnie ile przykrości by to kosztowało – szukaj aż znajdziesz odpowiedź, taką która jest pełna( a nie tylko uspokaja ..), to Ci się przyda nie tylko w tradingu

Szacun Maciek za konsekwentne dążenie do celu 🙂
ja z niecierpliwością wyczekuję wpisu po prawej stronie „Urlop w szkoleniach odwołany” 😉
Pozdrawiam.

Również wyczekuję podobnego wpisu, a dla Maćka szacunek!
Pozdrawiam

Ale numer, też byłem na listopadowym (2012) szkoleniu 😀 i też trafiłem tam za namową nietuzinkowej osoby (bo inaczej nie da się nazwać kogoś, kto rzuca wszystko, bierze żonę i wyrusza do amazońskiej dżungli – cały Kacper)
i też na początku robiłem wszystko by usilnie się wymigać od stosowania wytyczonych przez Marka zasad pracy:P Na szczęście znajomy często sprowadzał mnie na ziemię. Dobrze jest mieć dwieście metrów od siebie osobę o takich samych zainteresowaniach. Co weekend razem można grillować i przy piwku sobie debatować o rynku 😀 I tak nikomu pewnie nie będzie się chciało czytać mojego długiego wywodu, więc przejdę od razu do sedna. Podpisuję się pod słowami Maćka: dziękuję, po prostu dziękuję za możliwość uczestnictwa w Twoim szkoleniu Marku. Z perspektywy czasu jestem bardzo wdzięczny. W końcu wiem jak to jest zarabiać na foreksie i móc pozwolić sobie na ten komfort by nie brać w pracy absolutnie żadnych nadgodzin 🙂 Dzieci nie muszą się już pytać matki co to za facet się po domu kręci i to jest dla mnie bezcenne.

Kacprowi widać się spodobało, bo 2 miesiące już chłopak się bawi, pozazdrościć realizacji marzeń 🙂

Gratulacje i podziw dla Maćka 🙂

Fajnie, że chłopak spełnia marzenia, gratulacje dla niego i dla Ciebie Marku, bo to Wasz sukces!

Maciek – wielkie gratulacje za odwagę w spełnianiu swoich marzeń – żałuję, że nie znałem Marka jak byłem w Twoim wieku 😉
Marek – gratulacje za ciągłe inspirowanie swoich czytelników 🙂

Co można rzec. Najlepsi trzymają się z najlepszymi 😉

Gratulacje dla Maćka za sumienność oraz dla Marka za wskazanie młodemu diamentowi drogi by mógł stać się brylantem.

Szacunek i serdeczności z Huelvy
Stały czytelnik od 3 lat

Jest moc! Gratulacje dla Macieja!