Filip na podium Pucharu Europy!

Posted by Marek | Posted in Patriotyzm, Podróże | Posted on 26-09-2013 10:49 pm

9

Niedawno na włoskim jeziorze Como jeden z moich Uczniów pokazał niesamowity hart ducha a jego wytrwałość została nagrodzona drugim miejscem w Pucharze Europy (Formula Windsurfing).

Wielkie gratulacje Filip! Możemy być dumni z tego, że mamy w kraju tak utalentowanych sportowców! Niech wiatr zawsze Ci sprzyja!

Filip w trakcie zawodów

W każdym sporcie wytrwałość i ciężka praca przynosi efekty 🙂

Filip2

Można wtedy z satysfakcją cieszyć się z osiągnięć.

Filip4

Przy okazji zwiedzając piękne zakątki świata 🙂

Filip3

Ważne by robić w życiu to co się lubi. Windsurfing jest pasją Filipa, która sprawia mu ogromną frajdę. Ciężko trenuje i dzięki temu możemy być niego dumni, gdyż promuje nasz kraj za granicą. Pokazuje, że u nas są ludzie z charakterem, którzy nie boją się walczyć o swoje.

Warto walczyć o swoje marzenia! Jeśli tylko znajdę czas na naukę windsurfingu, to wiem do kogo się zgłosić. Trzeba się uczyć od skutecznego praktyka 🙂 To podstawa w każdej dziedzinie, by uczyć się od najlepszych.

Fillip5

Filip jest także członkiem Listy Absolwentów, który podczas ostatniego spotkania z cyklu „obiadów czwartkowych” podarował Mariuszowi (laureatowi konkursu z obrazem, który wygrał zaproszenie na nasze spotkanie) cenny skarb. Mariusz strzeż pilnie tego co otrzymałeś i wdrażaj to w życie, gdyż posiadłeś klucz do regularnego i nieprzypadkowego zarabiania na giełdzie.

Co więcej dziś Filip na Liście Absolwentów oświecił mnie, wskazując na jednej parze walutowej coś co w pośpiechu przeoczyłem (zrobiłem istny czeski błąd!).

Także Mariusz dostałeś prezent od bardzo pojętnego Adepta!  No a ja mam przy okazji nauczkę, że nie można sobie pozwolić na giełdzie na jakiekolwiek rozkojarzenie 😉

Komentarze 9 komentarzy

GRATULACJE FILIP !!!

Gratulacje Filip – fajnie , że jesteś z nami w grupie 😉

Wielcy ludzie trzymają się razem 🙂 Gratulacje Filip!

Piękna sprawa – Gratuluje 🙂

Filipie, szczere gratulacje! Twoja pasja, myślę, to WIELKA frajda. Łączy w sobie wiele aspektów. SUPER!

Dzięki Marku za TEN tekst.

Pozdrawiam.

Fiu Fiu, gratulacje Filip.
Nie wiedziałem, że taki talent jest z nami w grupie.

Gratulacje Filip. Jak nauczysz Marka to ja jestem następny w kolejce.
Pozdrawiam,

Bardzo dziękuję za gratulacje 🙂 pozdrowienia dla Was 🙂

gratulacje!!! chylę czoła!! 🙂

Verified by MonsterInsights