Piękne wzrosty na srebrze: pochwała dla Leszka za wyłapanie tego ruchu

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 29-08-2013 12:32 pm

11

Podczas mojego urlopu, na Liście Absolwentów moi Uczniowie aktywnie pracowali o czym świadczy 438 postów umieszczonych do tej pory na Liście w sierpniu. Ładna robota. Dlatego, oprócz wcześniejszego wyróżnienia za wyłapanie ruchu na Hawe, będzie druga pochwała. Tym razem wędruje ona do Leszka za zakupy na srebrze w perfekcyjnym miejscu i wyłapanie w sierpniu konkretnego ruchu wzrostowego. Gratulacje Leszku!

Zagranie na srebrze wyłapane przez Leszka

Co prawda longi grał wtedy także Tomek, jednak on kupił oprócz srebra także złoto rozdzielając kapitał na dwie pozycje. Wygrało srebro, gdyż tam można było ustawić ciaśniejszy stop loss.

Dzisiejszy laureat w pełni zasłużył na pochwałę, gdyż intensywnie pracuje nad wdrażaniem wiedzy ze szkoleń, co widać po progresie jaki nastąpił.

Niedawno byłem „na inspekcji” jego stanowiska pracy i widać było, że stosuje się do zaleceń 🙂

Leszek jest także człowiekiem z pasją. Lubi góry i ma doświadczenie we wspinaczce po prawie pionowych skałach. Poniżej na zdjęciu jest ujęcie, gdzie relacjonuje mi trudy wspinaczki na odcinku, który miał okazję pokonać. Trasa bez wątpienia budzi respekt.

z Leszkiem dyskutujemy o trudach wspinaczki

Oprócz rozmów o górach poruszaliśmy wiele tematów, które ukazały niezwykle otwarty umysł mojego rozmówcy. Oprócz tego, że dojrzał istotnie w sprawach giełdowych i widzi jakie farmazony piszą ludzie na blogach, które kiedyś czytał, potrafi także dostrzegać szachrajstwa jakie wiszą w powietrzu.

Były to bardzo ciekawe rozmowy, istna uczta dla umysłu. Muszę przyznać, że bez wątpienia, dzięki Leszkowi i jego przemiłej żonie Marcie, która zawsze nam towarzyszyła, pobyt w Sudetach uważam za nadzwyczaj udany.

Marta

Czym byłby facet bez odpowiedniej drugiej połówki? Kochająca żona to skarb, który należy pielęgnować z całego serca, gdyż jest to skarb bezcenny (panowie pamiętajcie by takiego skarbu nie zakopywać!).

Marta i Leszek to niezwykle inteligentni, uśmiechnięci i cieszący się z życia ludzie z pasją. Widzą co się dzieje na świecie, widzą galopujący czas, mają bystre umysły i dostrzegli sposoby ogłupiania społeczeństwa, których większość jest nieświadoma. Dostałem od nich tyle cennych rad w kontekście zdrowego stylu życia i wychowywania dzieci, że aż żałuję, że nie miałem ze sobą zeszytu i długopisu. Mam się na kim wzorować.

Marto, Leszku dziękuję Wam serdecznie za wspólnie spędzony czas. Było rewelacyjnie!

Aż żałuję, że w grafiku miałem wolne jedynie niecałe pół miesiąca na pobyt w Sudetach. Tyle tu atrakcji, że i miesiąc nie byłby wystarczający.

Aktywne zwiedzanie i spotkania z radosnymi, inteligentnymi ludźmi są tym co lubię. Dlatego też dużo maili od obcych osób, pozostawiam bez odpowiedzi. Mając do wyboru wyjście na świeże powietrze, spotkanie z przyjaciółmi, zwiedzanie muzeum, jazdę na rowerze lub garbienie się przed laptopem i odpisywanie na maile, wybieram oczywistą opcję. Wolę robić to co lubię 🙂

Czas jest dla mnie bardzo cenny i nie zamierzam go marnować na stukanie w klawiaturę.

PS Narzędzie, które pozwoliło znaleźć zagranie na srebrze, poznają już w najbliższą niedzielę Adepci w Krakowie. 🙂

Komentarze 11 komentarzy

Zazdroszczę !!!!

ps: Kumpel z roboty pyta o pionowe skały z Sudet. Jak niby da się tam wspinać na kruszonce z piaskowca?

@ Heńk
Wspinaczka w piaskowcach to sama przyjemność. Jest kilka zasad które pomagają dbać o bezpieczeństwo np nie wspinać się do 48h po deszczu. Niewątpliwym rarytasem jest mnogość dróg a także ich wielka różnorodność.
Ze względu na wymagające psychicznie trasy (np pierwszy ring na 8-10 metrze) przeżycia są niezapomniane 🙂
Jest jeszcze jedna zaleta – kameralna wspinaczka ze względu na małą ilość wpinaczy.
Pozdrawiam

Marku, może podzielisz się kilkoma radami na temat wychowywania dzieci i tego jak nie dać się ogłupiać? A może Leszek i Marta zechcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami i w ten sposób pomóc popełnić mniej błędów w wychowaniu dziecka . Mam 7 miesięcznego syna i takie rady byłyby dla mnie niezwykle cenne.

Przede wszystkim najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić dla dziecka, to kochać z całego serca jego matkę 🙂 Dziecko potrzebuje ciepła ogniska domowego, wynikającego z bezinteresownej miłości 🙂

I matkę jego matki:) Pozdrawiam tata trójki brzdąców

tzn.Kochaną teściową 😉

Bez przesady 😛 Teściową należy szanować i lubić, ale strumień miłości musi płynąć w odpowiednie miejsce tak by rozgrzewał ognisko domowe 🙂

Lecz czy nie nadchodzą czasy na spadki wszystkiego (srebra i złota też ) oprócz dolara? Nie mogę się doczekać moich 1200 na S&P…

Ależ jak najbardziej 🙂 Wpisuje się to idealny w stały cykl zwyżek i spadków na rynkach surowcowych.
Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by najpierw wzbogacić się na wzrostach 🙂 No i zgodnie z prawami grawitacji na giełdzie im więcej urośnie, tym efektowniej będą wyglądać spadki 🙂

Tak jak Marek napisał niżej – był sygnał więc skorzystałem. Teraz przestawiam stop lossa w nieprzypadkowe miejsca i ciesze się już pewnym zyskiem. A ile rynek da ??? Zobaczymy.

Witam,
Jestem po sobotnim szkoleniu z esencji. Szkolenie przygotowane i poprowadzone profesjonalnie-sama esencja bez żadnych nie potrzebnych rzeczy. Pozdrawiam Cię Marku i dziękuję.

Verified by MonsterInsights