Lista Absolwentów: pochwały za RDN i TFO

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 13-03-2013 12:48 pm

19

W tym wpisie chciałbym publicznie pogratulować Robertowi i Krzyśkowi za kawał dobrej roboty w marcu. Wyłapali dwie perełki, za które należy się pochwała. Robert 5 marca wysłał na Listę Absolwentów cynk odnośnie Redanu. Krzysztof w minioną niedzielę wrzucił TellForceOne, a w poniedziałek zleceniem PCRO walor był już u niego w portfelu, po czym tego samego dnia był już kilkadziesiąt procent wyżej. Profity, np. z połowy walorów, można było dziś pozabierać, a resztę niech pilnuje dobry stop 😉

Miałem wybrać tylko jedną osobę do pochwały, ale obie te perełki akcyjne w tak krótkim czasie wzrosły o dwucyfrową wartość procentową (ile to lat trzymania środków na lokacie?), zatem pochwała za bystre oko w pełni się należy dla obu 🙂 Robert, Krzysiek jestem z Was dumny!

Redan i TellForceOne

Komentarze 19 komentarzy

Respect 🙂

Redan wylądował również w moim portfelu. Wybicie z chmury Ichimoku na dziennym potwierdzone przez chikou span. Na tygodniowym świeczka w piątek zamknęła się powyżej kijun sen i objęła swym korpusem tenkan i kijun sen na dużym obrocie. To takie moje nieudolne rozważania na temat ichimoku ale jakoś sprawdziły się i swoje zarobiłem 😉

Interpretacja dosyć „oryginalna”, do wielu rzeczy bym się doczepił, ale jeśli na tym zarobiłeś to cieszę razem z Tobą Rumcajs 🙂 Jest wiele dróg do Rzymu, ważne że tym razem dotarłeś 😉

Piękne zwroty, pogratulować!

ogólnie RDN jest lepszy do prowadzenia, bo tak idzie swoim tempem.. a na TFO się wszystkiego można spodziewać bo takim odpale..

Panie Marku, nie znajdzie się może czas na szkolenie w Warszawie w marcu czy kwietniu? Mój brat był rok temu na szkoleniu i bardzo sobie chwalił, a wyniki potwierdził jego wczoraj złożony PIT.

Zależy mi na czasie, im szybciej tym lepiej. Jestem skłonny opłacić wszystkie puste miejsca byleby tylko szkolenie się odbyło. Proszę o jak najszybszy kontakt. Jeśli uda się zrobić coś w marcu, dołożę extra bonus finansowy.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
L

Lechu, poprzeglądaj bloga. Komentarze pod postami.
Dowiesz się wtedy że pieniądze to u Pana Marka nie wszytko 😉

@Lechu, tak się składa, że swój czas cenię dużo bardziej niż pieniądze. Dlatego przez najbliższe miesiące zamierzam skupić się na podróżach i cieszeniu się pięknem przyrody.

W Warszawie niestety nie będzie już żadnego szkolenia ani w marcu, ani w kwietniu, ani w maju.

Polskie Parki Narodowe czekają, jest to rozgrzewka przed ruszeniem w podbój innych rejonów. Czasu na to przedsięwzięcie jest bardzo mało, a miejsc do odwiedzenia tak dużo, więc muszę zbalansować odpowiednio dobę na wszystkie działania. Trochę czasu na archeologię, trochę na odwiedzanie giełd, trochę na Parki Narodowe, trochę na misję edukacji inwestorów, gdzie na szkoleniach dzielę się wiedzą, trochę na kolejne pasje i hobby, a dużo czasu dla rodziny.

Pieniądze nie grają roli, je zawsze mogę zarobić na giełdzie paroma kliknięcia z każdego miejsca na ziemi. Czas niestety jest tylko jeden i jeśli się go zmarnuje, to już się go nie odzyska.

Dlatego proszę o zrozumienie, ale w Warszawie przez najbliższy czas szkoleń nie będzie.

Pozdrawiam
Marek

Dlaczego odrzuca Pan ofertę nie znając wysokość bonusu, który mogę dołożyć? Mam liczne nieruchomości w Warszawie mając nieograniczone źródła dochodu pasywnego. Straciłem już jako samouk na forex ponad pół miliona złotych. Teraz chcę się zabrać za to na poważnie. Ogromnie zależy mi na czasie i jestem skłonny dobrze zapłacić. Nie mogę czekać ileś miesięcy na kolejny termin. Interesuje mnie szkolenie już teraz. Nie mam czasu by czekać. Płacę i wymagam.
L

Jakby co to ja też jestem chętny na szkolenie. Może być nawet marzec w WAW.

@Lechu, niestety ale żadne pieniądze nie zmienią mojej decyzji. Nie będzie w najbliższych miesiącach w Warszawie żadnego szkolenia, gdyż po prostu nie mam na to czasu.

Teraz nadchodzi wiosna i jest czas na podróże 🙂

Lechu, wydaje mi się że nie przystoi takich rzeczy pisać…(szczególnie ta końcówka)
Jeżeli straciłeś już aż tyle, to przestań grać i poczekaj do szkolenia na jesieni-zrób sobie przerwę, odpocznij od rynku.
I zmień swoje ogólne nastawienie 😉

Wędka jest, korzystanie z niej przynosi ładne efekty 🙂

Wędka fajna rzecz 🙂
Sam się dziwię jakie duże postępy zrobiłem po szkoleniu u Marka. Długo się zastanawiałem nad udziałem, ale dobrze wybrałem, bo to był strzał w dziesiątkę. Teraz bym musiał czekać wiele miesięcy na kolejny termin 😛

Może Marku w celach edukacyjnych zdradzisz powody zajęcia tych pozycji?

Jestem za 🙂

Piotrek, odpowiedniego dnia dostaniesz akces na Listę Absolwentów i wtedy dokładnie przeczytasz w archiwum o tych pozycjach, cierpliwości 🙂

PS Wysłałem do Ciebie maila na adres z komentarza. Jeśli jest on nieaktualny, to daj znać 😉

O mnie juz Marek zapomniałeś… Wiem, ze nie byłem na Twoim szkoleniu, ale to nie powód do dyskryminacji. 🙂

Michał, wysłałeś komentarz tuż przed moim, lub w chwili jak pisałem odpowiedź 🙂

Także byś nie był pokrzywdzony, to również Michale nic nie stoi na przeszkodzie byś odpowiedniego dnia dołączył do Listy Absolwentów 🙂