USD/PLN – kolejny profit osiągnięty

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 05-07-2012 9:57 am

13

USD/PLN - interwał dzienny

USD/PLN – interwał dzienny

Na początku czerwca jak już wiedzieliśmy, że czas na większe spadki (LINK DO WPISU) wystarczyło wziąć shorty i zacierać ręce 😉 Teraz przyszedł czas na realizację kolejnej porcji zysku. Tym razem zamykam już całość pozycji. Grubo ponad tysiąc pipsów ulicą nie chodzi 😉

Jednocześnie w związku z kolejną wyprawą wymieniłem trochę środków w walutomacie, gdzie mam dużo lepszy przelicznik niż w kantorze. Nie oznacza to, że trzeba brać od razu longi na kontraktach walutowych. Po prostu zakup waluty na wyjazd to nie jest spekulacja, tylko konieczność 😉 A na ten moment obecne poziomy wydają się być akceptowalne.

Komentarze 13 komentarzy

Na początku czerwca zostałem postawiony wobec konieczności zakupu USD. Korzystając z informacji wskazujacej na zmianę trendu, wstrzymałem się z wymianą (również w walutomacie) i zaoszczędziłem ponad 0.15/1USD – zakupu dokonałem przedwczoraj po 3.3350 i wczoraj po 3.3400.
Bardzo dziękuję Gospodarzowi i … już dziś zgłaszam swój udział w najbliższym szkoleniu w Warszawie.

Cała przyjemność po mojej stronie 🙂 A na szkolenie, jak jakieś będzie, to oczywiście zapraszam. Chętnie podzielę się warsztatem, którego na co dzień używam.

Ja natomiast pomyślę nad uczestnictwem na szkoleniu podstawowym w Trójmieście, jeżeli w przyszłości ponownie zostanie tu zorganizowane.

Hmm zobaczę jak będę stał z wolnym czasem. W przyszłym roku wchodzi do Polski czterogwiazdkowa linia lotnicza mająca B777 oraz A380 także mogę mieć nieco napchany grafik. Jeśli jednak by się udało, to zapraszam 🙂

@nyork
Popatrz co jest po prawej stronie bloga w zakładce planowanie szkolenia:) Bo chyba nie zostałem sam na polu bitwy?????

Może się uda 🙂 LOT ma na jesieni dostać Dreamlinera także bardzo chętnie bym się nim do Was przeleciał 🙂

Szacunek! Perfekcyjne wejście, perfekcyjne wyjście.

Do tego brak tutaj tego bełkotu pseudointelektualnego, który robią analitycy i śmieszni blogerzy piszący swoje wypociny po sesji karmiąc nas papką nieistotnych informacji. Takie ple ple ple.

Tu u p. Marka są konkrety. Za to cenię ten blog!

Dziękuję. Miłe słowa zawsze dodają motywacji do dalszego działania. Cieszę się, że mój wkład jest doceniany 🙂

Witam Marku.
Jak wygląda sytuacja na naszych FW20 po dzisiejszej sesji? Jakieś informację od oscylatorów wygenerowały sie? Przebiliśmy kilkudniowy opór bodajże…

Oscylatory bez zmian. Jeśli coś się dzieje to zawsze staram się dać znać przed sesją 😉 Także cierpliwości 😉

Hej , zauwazylem to juz killa dni temu , wyglada na to ze bedziemy mogli sie spotkac w przyszlym roku , Panie Marku czekamy na oficjalna liste zapisow , zastanawiam sie tylko co znaczy ,, szkolenie niespodzianka ,, Czy chodzi o maraton czyli dwa szkolenia esencja i ichimoku tak jak Pan wspomnial w korespondencji emailowej ?
Pozdrawiam

Będzie edycja specjalna. Najpierw ES potem kilka dni przerwy i następnie Ichimoku 🙂 W przerwie chętnie skorzystam z opcji wspólnego zwiedzania miasta i będę do dyspozycji w razie pytań odnośnie materiału z ES 🙂

Pozdrawiam
Marek

Brzmi swietnie:)A co do zwiedziedzania miasta to nie polecam okresu wakacyjnego zbyt gorąco!!!!!!

Verified by MonsterInsights