Oscylatory kontraktowe – uwaga na plotki

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 27-03-2012 12:05 pm

7

Czasem dochodzą do mnie niepokojące wieści o fałszywie rozprowadzanych informacjach.

Pamiętajcie, ze moje oscylatory (Link do ich wyników za rok 2011) są autorskimi narzędziami. Nie są one nigdzie dostępne w internecie. Nie udostępniam ich nikomu.

Jeśli ktoś sugeruje, że posiada kody źródłowe moich narzędzi jest kłamcą. Nie dajcie się oszukać. Tak samo ich wskazania publikuję na moim blogu i nie ma żadnych opłat z tego tytułu. Wszystko jest transparentne i za darmo. Każde ich wskazanie jest skrupulatnie rozliczane (Link do rozliczenia ostatniego sygnału).

Komentarze 7 komentarzy

Marek dawno nie spotkałem takiego uczciwego blogera ! Kiedyś trafiałem na tą stronę i wydawało mi się , że jest nie ciekawa . Po fakcie widzimy błędy .A mogłem zaoszczędzić trochę kapitału ……. pozdrawiam !

@Marek z czystej ciekawości spytam czy ktoś publikował sygnały podając je jako Twoje oscylatory czy inna forma „podszywania się” miała miejsce?

Była próba sprzedaży trefnego kodu źródłowego, przedstawianego jako kodu mojego oscylatora. Na szczęście dotarło to do mnie i w porę mogłem zareagować.

Przyłączam się do pytania -warto wiedzieć, jakich cwaniaczków unikać.

Czego to te „gupie ludzie ” nie wymyślą.Chyba jestem „inaczej mądry” bo nawet nie wpadłbym na taki pomysł,aby komuś opchnąć jakiś kod.A ten co kupić chciał to on tak w ciemno ten kod-nie kod chciał kupić czy też to był kod tylko inny? I jak tu żyć….Panie Marku,Pan powie … jak żyć…?

Na pytanie jak żyć odpowiadam :” lepsze życie już było”…

W Polsce pokutuje wiara , że na giełdzie każdy zarabia , co wiemy , że jest nieprawdą.

Skoro każdy wierzy w to co wyżej to łatwo sprzedać kota w worku.

Szkoda słów…