S&P500 – ciekawa sytuacja

Posted by Marek | Posted in indeksy | Posted on 10-02-2012 1:13 pm

12

S&P500 - interwał dzienny

S&P500 - interwał dzienny

Na S&P500 mamy coraz mniej miejsca w klinie zwyżkującym. Wkrótce możne nastąpić wybicie dołem dające sygnał do korekty.

Trend oczywiście jest wzrostowy i do tego jest wybitnie silny. Zatem do czasu wybicia dołem, łapanie szczytów może niekoniecznie dobrze się skończyć. Sky is the limit jak to mawiają.

Warto zatem bacznie obserwować rozwój sytuacji, gdyż szykuje się okazja do ładnego zarobku.

Jednocześnie jest to ostatni wpis przed moim wyjazdem. Będę znów dostępny 19 lub 20 lutego.Osoby chętne na szkolenie w Jastrzębiu-Zdroju z Techniki Ichimoku mogą dalej przesyłać zgłoszenia. Odpiszę na nie po powrocie. Przypominam jednocześnie, że będzie to ostatnie w tym roku szkolenie na Śląsku. Więcej szans w tym roku na południu kraju nie będzie.

Życzę Wam udanych łowów podczas mojej nieobecności 🙂

Komentarze 12 komentarzy

Wczorajsze wskazanie na DAX okazało się bardzo trafne. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze dziś DAX wyjdzie dołem z kanału wzrostowego! S&P jeszcze trochę brakuje, ale jeśli tak będzie rozwijać się sytuacja jak teraz na kontraktach to wybicie nastąpi równie szybko.
Nasz FW20 już wybił się dołem i to w znaczny sposób. Czy aby ruch będzie tylko na 60 punktów? Rozumiem, że oscylator wskazuje ruch minimalny na poziomie 60 punktów, ale może być znacznie więcej…?

P.Marku pytanie o dax jaki potencjał korekty w pkt i czasie?

Miłej podróży Marku. Wypocznij dobrze. Należy Ci się :*

Wypoczywaj i czekamy na powrót.
Przeczytałem blog od deski do deski i jest Pan wielkim człowiekiem, profesjonalistą i geniuszem giełdowym. Nic dodać, nic ująć.

Ale tu pustawo bez Ciebie Marku. Nie mogę się już doczekać kolejnego wpisu.
No i pochwal się proszę gdzie byłeś jak wrócisz 🙂

O i może jakieś zdjęcia umieścisz?

Fajnie by było Panie Marku wrzucić coś z fotek. Chętnie popatrzę i zapewne nie tylko ja 🙂

A jak już napisałem to przy okazji gratuluję bloga. Trafne analizy i konkretne czucie rynku. Trafność niezwykle wysoka. Bardzo rzadko są drobne wpadki (jedna / dwie do roku), ale nikt nie jest przecież wyrocznią 😉

Sukcesów jest natomiast od groma. Aż trudno je wyliczać, jest ich tak wiele. Rynek idzie za Panem jak po sznurku. To co Pan zrobił z frankiem przeszło najśmielsze oczekiwania. Chirurgiczna precyzja 🙂
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Panie fryzjer cokolwiek to miało znaczyć: ” Bardzo rzadko są drobne wpadki”. Przy inwestowaniu nie ma wpadek jest zimna kalkulacja i SL. Marek z frankiem nic nie zrobił to spekulanci wstrętni 😉 Pozdrawiam i życzę Panu sukcesów 🙂

Złapał mnie Pan/Pani za słowo. Wiadomo, kurs wywindowali spekulancji, ale p. Marek z wyprzedzeniem kilku miesięcy ten zakres kursu nam pokazał.
Jest po prostu wysokiej klasy ekspertem. Można się tego przekonać czytając regularnie jego blog. Jestem wiernym czytelnikiem od ponad 1,5 roku i za każdym razem jak media/bankowcy/doradcy/ inni guru mówili o czymś, a p. Marek pisał, że będzie inaczej, to prawie zawsze racja była po stronie p. Marka.
Mamy wielkie szczęście, że Gospodarz ma dla nas czas.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Dodam jeszcze, że od 16 lat gram na giełdzie. Czytałem wiele blogów i każdy świeżak może mi uwierzyć, że w sieci nie znajdzie się nic lepszego. Przerabiałem płatne sygnały/raporty/super systemy u wielu samozwańczych ekspertów i niestety dopiero po czasie wyszło, że sprzedają je zwykli nieudacznicy. Dla młodych graczy może to brzmieć jak science fiction i będą jeszcze latami szukali kryształowej kuli, ale od 4 lat jak pozbyłem się mentalnej więzi z wszelaką maścią szarlatanów sprzedających sygnały w końcu wbiłem się na właściwe tory. Każdy kto przechodził przez szkolenia u partaczy, wie teraz jak cenna jest jakość. Dlatego czytam teraz jedynie p. Marka bo tutaj jest silna merytoryka i praktyczna wiedza. Amen

Wow odkryłeś Amerykę 🙂 Nie od dziś wiadomo, że Marek jest skutecznie zarabiającym praktykiem giełdowym. Do tego poświęca swój czas by dzielić się wiedzą i szkolić innych. Mógłby spokojnie siedzieć sobie na hamaku pod palmami, ale mimo wszystko nam pomaga. Gdyby nie on, to ludzie szukający wiedzy i chcący się edukować zdani by byli na pastwę leszczy giełdowych udających wielkich guru i opowiadających głupoty. Dlatego inne firmy szkoleniowe mają jedynie oferty, a nie dają analiz, bo by się skompromitowały na starcie.

[…] Nie została ona jednak w żaden sposób zanegowana  i klin przedstawiony w poprzedniej analizie (LINK DO WPISU) dalej obowiązuje. Wystąpiło po prostu zwyczajne czyszczenie […]

Verified by MonsterInsights