Rozliczenie sygnału oscylatora kontraktowego 2.0

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 26-02-2012 10:34 pm

16

Wygenerowany 9 lutego (LINK DO WPISU) sygnał oscylatora kontraktowego 2.0 uznajemy za poprawny, gdyż osiągnęliśmy ruch minimum 60 punktów na kontraktach terminowych na wig20.

Statystyka oscylatora 2.0 w roku 2012 :

1 – poprawne sygnały (nastąpił ruch na co najmniej 60 punktów)

0 – sygnały błędne

Statystyka generalna oscylatora 2.0 na rzeczywistym rynku wygląda zatem następująco:

5 – poprawne sygnały (nastąpił ruch na co najmniej 60 punktów)

1– sygnał błędny (nie nastąpił zakładany minimalny ruch)
[wystąpił ruch na 57pkt – zabrakło 3 oczek do wypełnienia założeń, dlatego sygnał jest błędny, pomimo iż można było sowicie zarobić]

Zasady działania oscylatora 2.0 można znaleźć tutaj:
http://www.technikaichimoku.pl/2011/09/oscylatory-kontraktowe-background-faq/

Komentarze 16 komentarzy

Mój pierwszy komentarz jest datowany na 30 marca 2010. Był to wpis o krezusie. Teraz mamy prawie dwa lata później. Jako stały czytelnik zadam parę retorycznych pytań i rzucę garść słów od siebie 😉

Dlaczego konkurencja żąda za pseudosygnały dużą kasę, a Marek dzieli się nimi za free?

Odpowiedź jest prosta. Marek zarabia na giełdzie, jego narzędzia działają. Inni żyją ze sprzedaży sygnałów swoich „turbo hiper systemów” na kontrakty czy forex, bo ich systemy są nic nie warte i nie zarobiliby na nich ani grosza. Piszą też e-booki by zarobić na depozyt.

Dlaczego każdy na własne oczy może zobaczyć działanie oscylatorów Marka? Dlaczego inni chwalą się tylko jakie to ich systemy są dobre, a nie dają nawet jednego sygnału na próbę?

Odpowiedź jest prosta. Marka narzędzia działają. Jest on skutecznie zarabiającym graczem giełdowym. Ma olbrzymia wiedzę, przez co wie jak napisać skutecznie działające automaty/oscylatory itp. Zna wartość swoich dzieł i wie, że są to dobre narzędzia.

Inni nie dają sygnałów na próbę, bo wiedzą że są one nic nie warte i skompromitowaliby się na starcie przez co nie znaleźliby frajerów, którym by te sygnały sprzedawali.

Taka jest prawda.

Mamy przed sobą blog istnego geniusza giełdowego. Takiej silnej wartości nie znajdzie się nigdzie indziej w sieci. Do tego Marek jest bardzo skromny. Inni to wykrzykują na prawo i lewo jakie mają zajebiste sygnały z automatów, a Marek skromnie podkreśla, że nie ma metod doskonałych i kiedyś jego narzędzia mogą przestać działać bo każde ma swoją datę ważności.

Bardzo się cieszę, że trafiłem na ten blog. Mój portfel też się cieszy.

W imieniu wiernych czytelników składam serdeczne podziękowania Marku za Twoją pracę. Robisz kawał dobrej roboty. Dziękujemy po stokroć za czas, który nam poświęcasz. Jesteś WIELKI!

Madmax

PS: 50 pkt na 25 kontraktach zainkasowane 🙂

Rozpisałeś się, ale bardzo mądrze 🙂 Zgadzam się we wszystkim w 100% 😉

Mamy duże szczęście mogąc czytać ten blog. Marek jest niesamowity i można się od niego bardzo dużo nauczyć 🙂

Również dziękuję Panie Marku za ten wspaniały blog. Dobra robota!
Sam swoje shorty jeszcze trzymam (7sztuk), wszakże 60pkt to ruch MINIMALNY dla oscylatora i zawsze może być więcej.
Raz jeszcze serdeczne dzięki!
Pozdrawiam!!!

Gratulacje Panie Marku!

No ja swoją opinię na temat warsztatu Marka wyrażałem już nie raz. To, że jest to człowiek realnie grający i co najważniejsze zarabiający na giełdzie to chyba widać. Do tego używa prosty, a zarazem skutecznych metod – które także osobiście uważam za bardzo skuteczne:)

Dołożę cegiełkę-ciut prymitywną.To prawda Facet ma Jaja!!!!

Bylo nerwowo, ale poziom zaliczony. Gratuluje.

Czy gdzie oprocz opisu oscylatorow jest ich kod do amibrokera?

Co byś zrobił z takim kodem? 🙂

Dołączam sie do powyższych podziękowań i opinii – szacunek, Marku 🙂 I pytanie natury technicznej: jeśli oscylator się 'zrealizował’ to teraz zostajemy bez pozycji i patrzymy co dalej czy może kierunek jest nadal aktualny i tylko stawiamy 'stop-loss’?pytam jak wygląda to statystycznie, bo nie obserwowałam wczesniejszych ruchów na oscylatorach

Teraz można używać inne narzędzia lub czekać bez pozycji 😉

Wielkie gratulacje dla Autora bloga! Za profesjonalizm, ogromną wiedzę, skuteczność… Cieszę się, że można za darmo czytać Pana fachowe wpisy. Dziękuję i pozdrawiam!

Przychodzi na myśl takie podsumowanie:
1. Odkąd jest oscylator 2.0, wychodzi średnio 1 sygnał na miesiąc. Prawie 100% trafnych, a 100% dających zarobić.
2. Po przeczytaniu ksiażki Pana Marka stwierdzam, że „coś jest” w analizie cyklów i widać, że pewne cykle (jak osc_2.0 są średnio co miesięczne)
3. Szkoda, że nie trafiłem tu wczesniej, ale na pewno będę śledził to w przyszłość.

Gratuluję Panie Marku!

Pozdrawiam
Robert

Panie Marku – czy oscylatory mają SL? Chodzi mi głównie o to, czy np. poziom otwarcia jest jednocześnie poziomem zabezpieczenia czy Pański system pozostawia ustawianie zabezpieczeń jako sprawę indywidualną dla każdego z czytelników.

Tak jak inne oscylatory np. RSI nie mają takie funkcji, tak samo mój oscylator (jako osobny moduł) ma konkretne działanie. Wskazuje kierunek oraz minimalny zasięg. Do czasu negacji lub spełnienia, dany sygnał obowiązuje.

[…] tytułu. Wszystko jest transparentne i za darmo. Każde ich wskazanie jest skrupulatnie rozliczane (Link do rozliczenia ostatniego sygnału). Read […]

Verified by MonsterInsights