Maciek – Absolwent „Esencji spekulacji” sumiennie realizujący marzenia :-)

Posted by Marek | Posted in Podróże | Posted on 05-05-2014 12:02 pm

13

Maciek_1

Dziś będzie o Maćku, moim Uczniu, który mimo młodego wieku w pełni pojął, że pieniądze są jedynie środkiem, a nie celem samym w sobie i należy zawsze walczyć o swoje marzenia.

MailMaćka

Tak jak pisze Maciek w powyższym mailu, początki były trudne, gdyż jeśli nasiąknie się wcześniej różnymi banialukami z internetu, to potem jest bardzo dużo złych nawyków do wyeliminowania. Jednak Maciek dzielnie przystąpił do tego zadania by walczyć o swoje marzenie, jakim był dwumiesięczny wyjazd treningowy na Wyspy Kanaryjskie. Cel został zrealizowany i możemy dziś podziwiać piękne powietrzne ewolucje w jego wykonaniu 🙂

Maciek_2

Na pewno było warto, jak to zrelacjonował Maciek:

„Teneryfa jest to jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu i surfingu w sezonie letnim jak i poza nim, jednak najlepsze warunki są od połowy czerwca do końca sierpnia kiedy to pasaty zaczynają swoją „działalność” i dzień w dzień można się cieszyć wiatrem dochodzącym do 25/30 węzłów (ok. 5/6 w skali beauforta). Ale sam wiatr to nie wszystko, w windsurfingu a dokładnie w wave-windsurfingu jak sama nazwa wskazuje chodzi również o fale, na których jeździmy, skaczemy i po prostu – bawimy się.”

Maciek_3

„Atmosfera była tam niesamowita, ponieważ w tej miejscowości na stałe mieszka kilku „wyjadaczy” pucharu świata i nie raz byłem po prostu zszokowany jak na plaży podchodził do mnie któryś z nich i klepiąc mnie po plecach mówił „nice move dude” (kiedy uczyłem się nowych manewrów).”

Maciek_4

Warto zatem walczyć o swoje marzenia i cieszę się, że mogłem w tym dopomóc, dzieląc się wiedzą, która trafiła na żyzny grunt, czyli otwarty umysł Maćka. Jednak to jego chęć do działania i brak strachu przed ciężką pracą dopełniły całości, gdyż moje słowa nie trafiały jak grochem o ścianę, tylko były pilnie wdrażane.

Zresztą Maciek trafił do mnie na szkolenie za namową Filipa, niezwykle uzdolnionego windsurfera, który stanął w ubiegłym roku na podium Pucharu Europy, a także odbył u mnie komplet szkoleń. Filip pokazał wielokrotnie, że ciężkiej pracy się nie boi, także Maciek miał bardzo dobry wzór do naśladowania 🙂

Sukcesy Ucznia to najlepsza nagroda dla mnie, jako nauczyciela. Brawo Maćku!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Komentarze 13 komentarzy

Cieszę się, że tak pozytywnie zainspirowałeś młodego człowieka.
Podziwiam konsekwencje Maćka i zamierzam krzewić ją również u mnie.

Pozdrawiam

Gratulejszyn dla Macieja! Mina rodziców musiała być bezcenna.

Ja niestety miałem pecha w doborze mentorów i moje konto świeci pustkami. Mogę tylko dziękować szanownemu gremium expertów od marketingu:
Jacek B(ufon)
Sebastian U(foludek)
Tomasz N(ieudacznik)
Na marketingu się znają bez dwóch zdań.

Raczej już nigdy nie powrócę do inwestowania. 🙁

Uuu miałeś niezłego pecha. Dwóch ostatnich to rasowi naciągacze i sprzedawcy marzeń. Jacek B. to teoretyk 😉

Lukass, dla własnego pożytku – sprawdzaj i analizuj, dlaczego i w jaki sposób dałeś się nabrać – jakie kroki mogłeś podjąć mając taką wiedzę jak na starcie, a nie podjąłeś, obojętnie ile przykrości by to kosztowało – szukaj aż znajdziesz odpowiedź, taką która jest pełna( a nie tylko uspokaja ..), to Ci się przyda nie tylko w tradingu

Szacun Maciek za konsekwentne dążenie do celu 🙂
ja z niecierpliwością wyczekuję wpisu po prawej stronie „Urlop w szkoleniach odwołany” 😉
Pozdrawiam.

Również wyczekuję podobnego wpisu, a dla Maćka szacunek!
Pozdrawiam

Ale numer, też byłem na listopadowym (2012) szkoleniu 😀 i też trafiłem tam za namową nietuzinkowej osoby (bo inaczej nie da się nazwać kogoś, kto rzuca wszystko, bierze żonę i wyrusza do amazońskiej dżungli – cały Kacper)
i też na początku robiłem wszystko by usilnie się wymigać od stosowania wytyczonych przez Marka zasad pracy:P Na szczęście znajomy często sprowadzał mnie na ziemię. Dobrze jest mieć dwieście metrów od siebie osobę o takich samych zainteresowaniach. Co weekend razem można grillować i przy piwku sobie debatować o rynku 😀 I tak nikomu pewnie nie będzie się chciało czytać mojego długiego wywodu, więc przejdę od razu do sedna. Podpisuję się pod słowami Maćka: dziękuję, po prostu dziękuję za możliwość uczestnictwa w Twoim szkoleniu Marku. Z perspektywy czasu jestem bardzo wdzięczny. W końcu wiem jak to jest zarabiać na foreksie i móc pozwolić sobie na ten komfort by nie brać w pracy absolutnie żadnych nadgodzin 🙂 Dzieci nie muszą się już pytać matki co to za facet się po domu kręci i to jest dla mnie bezcenne.

Kacprowi widać się spodobało, bo 2 miesiące już chłopak się bawi, pozazdrościć realizacji marzeń 🙂

Gratulacje i podziw dla Maćka 🙂

Fajnie, że chłopak spełnia marzenia, gratulacje dla niego i dla Ciebie Marku, bo to Wasz sukces!

Maciek – wielkie gratulacje za odwagę w spełnianiu swoich marzeń – żałuję, że nie znałem Marka jak byłem w Twoim wieku 😉
Marek – gratulacje za ciągłe inspirowanie swoich czytelników 🙂

Co można rzec. Najlepsi trzymają się z najlepszymi 😉

Gratulacje dla Maćka za sumienność oraz dla Marka za wskazanie młodemu diamentowi drogi by mógł stać się brylantem.

Szacunek i serdeczności z Huelvy
Stały czytelnik od 3 lat

Jest moc! Gratulacje dla Macieja!

Zostaw komentarz