PEO – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 04-12-2023 12:13 pm

10

Ubiegły tydzień zakończył się mocnym akcentem dla banków. Jak zapewne pamiętacie, obstawiłem wzrosty jednego z naszych polskich banków.

Kurs ładnie pnie się do góry, a przy okazji powstają miejsca na podsuwanie SL.

Przy okazji podrzucę aktualne zestawienie uprzednio wrzucanej listy. W połowie listopada było tak:

Już wówczas nie było źle. A jak wygląda sytuacja obecnie? Dalej posiadam papiery na wzrost PEO. Aktualna lista prezentuje się jak poniżej (stan na moment pisania niniejszego wpisu i tylko na ten moment):

Jak widać w ostatnim czasie spieniężony został jeden z walorów i lista robi się coraz krótsza. 🙂

Pozycja na PEO pokazuje jak ważna jest w giełdowym fachu cierpliwość. 🙂

Przy okazji gratuluję chłopakom z naszej grupy mailingowej dla Absolwentów po obydwu szkoleniach, którzy korzystając z wędki wyłapali w październiku moment zakupowy na CCC. Zacny ruch. 🙂 Cieszę się, że Wasze wędki nie obrosły kurzem i sprawnie z nich korzystacie. 🙂

Komentarze 10 komentarzy

Niedługo trzeba będzie dwa ekrany przewinąć, żeby zobaczyć start impulsu :))

Pozdrawiam

Brawa dla Ciebie i Andrzeja! 🙂

Witam. Dziś jest 05.12.Jutro Mikołajki ,czas szybko płynie ,myślę że dawno nie było relacji z „pociągu pędzącego na północ”. Dla przypomnienia pociąg wystartował we wrześniu 2022 z Zakopanego i miał dojechać do Gdańska. Poziomy zostały wyznaczone a pasażerowie wygodnie rozsiedli się w swoich fotelach. W styczniu 2023 roku dojechaliśmy do Warszawy ,w sierpniu 2023 po kilku zakrętach dojechaliśmy do Pruszcza Gdańskiego i tu trochę marudziłem na konduktora że za wolno do tego Gdańska jedzie, ale jak to zwykle była poziom to poziom i już w listopadzie 2023
zameldowaliśmy się na stacji Gdańsk. Tu jak przystało na miasto portowe nastąpiło zaokrętowanie na dziurawy kajak w którym właśnie znajdują się pasażerowie mający nadzieję załapać się w ostatniej chwili na na wzrosty. Z reguły te kajaki osiągają prędkość 1,27 węzła więc jakiś zasięg jeszcze mamy ale kajak z każdą milą morską nabiera wody i w każdej chwili może nastąpić katastrofa choć syreny mamią swym pięknym głosem-;) do końca.
Mnie już wśród pasażerów nie ma. Cieszę się zyskami z udanego roku 2023.To był bardzo dobry rok i każdemu życzę z całego serducha takich wyników.
Co do dalszych losów banana to myślę że nastąpi za jakiś czas dłuższa korekta taka kilku, lub kilkunasto miesięczna. Pozdrawiam wszystkich i życzę bogatego Mikołaja.

Gratuluję wyników. 🙂 Mój 2023 też doskonały. 🙂

U mnie też już było zamykanie z zyskiem pozycji, ale tak jak na screenie, został jeszcze np. PEO i jeden lewarowany instrument, który trzymam jeszcze od czasów covidowych i zamierzam go wyciskać jak cytrynę do ostatniej kropelki. 🙂

Kanibalu, Magellanie GPW, gratuluję udanego spływu Wisłą.

PEO i CCC są też u mnie. Rok mam gruby. Odstawiłem blogowanie. Mam mniej nerwów.

I ja obkupiony na CCC. Warto było przejechać 700km po wędkę.
Esencję mam ułożoną. Najwyższy czas na Ichimoku. Czekam na termin 🙂

Rozbawił mnie tytuł Magellana GPW, mało się kawą nie zakrztusiłem ze śmiechu ;-).Pozostaje mi również pogratulować Panom udanego roku 2023 i przypomnieć niestety że nasi śnieżni koledzy z ul.Wiejskiej już czekają na nasze podatki żeby je mogli wydać na głupoty.
Wszystkiego dobrego.

Gratulacje Panowie! Myślę, że Kanibal trafnie zdiagnozował fazę w której znalazła się nasza giełda.
Ale na innych rynkach Koło jest w zupełnie innym miejscu 🙂

Pozdrawiam
Mariusz

Gratulacje Marku – jestem jedną nogą na Twoim kursie 😉

@Cudofix – nie stresuje się blogowaniem, miało to dla mnie wartość poznawczą – może Twitter lub inna forma?

@Marku – jak zabezpieczasz się na wypadek rozlania konfliktu u nas? Konta Walutowe? Jakieś inne rozwiązania?