PEO – przegląd wykresu

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 14-11-2023 3:07 pm

0

Longi na PEO były jednym z walorów, które swego czasu ujawniłem na blogu przy okazji październikowego wpisu: https://www.technikaichimoku.pl/2023/10/wielki-entuzjazm-gieldowy-ogromne-wzrosty-bankow-i-rekordowa-frekwencja/

Jak widać na wykresie, banki mają cały czas wiatr w żagle:

Czy posiadam dalej longi na PEO? 🙂 W październikowym wpisie była następująca rozpiska posiadanych walorów:

O zamknięciu ostatniej na liście pozycji wzrostowej na WIG20 był osobny wpis, a o reszcie była jedynie wzmianka o profitowaniu. Dla porządku, dodam jeszcze bieżący screen jak obecnie wygląda to po profitowaniu:

Jak widać z ośmiu lewarowanych pozycji ostały się jedynie trzy. Są to m.in. zarówno ujawnione też na blogu longi na JSW jak i longi na PEO. Na tych walorach trwa jeszcze wyciskanie ile się da. Kto ma wędkę, wiec gdzie są miejsca na podsunięcie SL. Czasem to najlepsze, by SL zadecydował o końcu przygody. Ile jeszcze rynek da, tyle się weźmie.

Ja, tak jak pisałem na blogu i też dałem znać na naszej grupie mailingowej dla Absolwentów, do nowych zagrań się nie przymierzam.

Z giełdą jak z pracą, można brać nadgodziny, ale ja wolę giełdowy rok zakończyć już w listopadzie i odpocząć od wykresów. Giełda nie może zastępować życia. Także czas na odstawienie wykresów i skupienie się na tematach podróżniczych i wydawniczych, ale może jeszcze jakiś wpis edukacyjny uda mi się w tym roku stworzyć. Konkretnie taki, dotyczący inflacji. 🙂

Comments are closed.

Verified by MonsterInsights