S&P500 – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in indeksy | Posted on 01-06-2021 7:57 am

8

Ostatni przegląd S&P500 był w kwietniu, także najwyższy czas zaktualizować wykres, choć generalnie sugestie z poprzedniego wpisu pozostają bez zmian. Wszystkie elementy Techniki Ichimoku (na moment pisania niniejszego wpisu) pozostają prowzrostowe, a główny sentyment od ubiegłego roku sugerował wzrosty, także Ichimoku perfekcyjnie rozgrywa tutaj karty.

Z krótkoterminowych zagrożeń, mamy tutaj jedynie opór w postaci lokalnego szczytu (jeśli nie uda się go z impetem pokonać, może dać wiatr w skrzydła niedźwiedziom). Ja pozycji na indeksie obecnie nie mam i w najbliższym czasie nie zamierzam nic zawierać.

Pięć walorów, które osobiście uważam za warte uwagi, ujawniłem wczoraj na Liście Absolwentów (naszej grupie mailingowej dla osób po obydwu szkoleniach), ale nie wiem czy je zdążę zagrać, bo powoli pakuję się na wyjazd na Kretę, by odpocząć, ale i rozgrzać szare komórki.

Na dniach też dokonam wymiany walut – tym razem zakupując euro, gdyż już dłużej czekać nie mogę. Po powrocie, postaram się w okolicy początku lipca ułożyć grafik szkoleń, by na takie ruchy jak np. ten na Krezusie czy Tauronie można było sobie zarzucać wędki i łowić ryby samodzielnie. 🙂

Komentarze 8 komentarzy

Miłego odpoczynku Panie Marku ! Świetnie że pojawią się szkolenia. Czy wie Pan może mnie więcej w jakim miesiącu ?

Lipiec 🙂

„Po powrocie, postaram się w okolicy początku lipca ułożyć grafik szkoleń, by na takie ruchy jak np. ten na Krezusie czy Tauronie można było sobie zarzucać wędki i łowić ryby samodzielnie.”

-Marku, świetna wiadomość. Od kilku lat obserwuje Twojego bloga, a od ponad roku wyczekuję szkolenia – na poprzednie się nie załapałem z powodów rodzinnych…

Po tak długim czasie prowadzenia bloga i tylu pokazanych zagraniach wiem że będzie warto. Pozdrawiam

Spokojnego, zasłużonego zapewne, odpoczynku.

Panie Marku może Pan chociaż jedna spółkę podać? 《Prosi》

CDPROJEKT

Pawel serio? Mysle, że Marek już wystarczająco „cynków” podał do ogólnej wiadomości. Kurczę nie rozumiem takiego zachowania i pójścia na totalną łatwiznę. Pawel, żeby coś osągnąć w życiu trzeba naprawdę mocno się napracować i powinieneś sobie to wbić do głowy! Czy np. Robert Lewandowski prosił po interencie, żeby go do Bayernu wzięli? Kurczę ludzie co się z Wami dzieje, mam wrażenie, że dodatkowe wszech ogłaszane i promowane rozdawnictwo już w Was totalnie wybiło ostatnie pokłady honoru i moralności :/ Za niedługo człowiek wyjdzie do sklepu na zakupy i będzie musiał się przedzierać przez korytarz ludzi z hasłem na ustach „daj daj daj daj” bo już nawet „proszę” nie będzie używane.

Udanych wakacji – też Grecja na mnie czeka ale w sierpniu. Skrzydlaty niedźwiedź – koszmarny sen każdego byka 😉