Tauron – krótka notka dla Absolwentów

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 13-11-2019 1:06 pm

8

Na Katowickim szkoleniu (ostatnia sobota sierpnia i pierwsza niedziela września) ujawniłem Uczniom jeden z walorów, który zamierzałem zakupić – akurat dał sygnał, więc skoro w coś wchodzę, to nie było problemu, by podzielić się tym wejściem, zwłaszcza, że wyglądało obiecująco.

Czasem, choć bardzo rzadko, zdarza się Uczeń gnuśny, leniwy, zarozumiały, z wydumanym ego, który nie chce się przykładać solidnie do poznanego materiału, więc taka ryba, jeśli akurat się pojawia, jest najlepszą motywacją do rzetelnej i sumiennej pracy (wybiórcze stosowanie się do zasad jest jak wybiórcze stosowanie się do sygnalizacji świetlnej przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym).

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-2.png

Po ostatnich mailach zauważyłem jednak, że parę osób jeszcze ma problem z wyznaczaniem zasięgu, gdzie należy sprzedać (np. po to, by później odkupić taniej jeśli będzie sygnał), także kto z katowickiego szkolenia ma jeszcze Tauron, niech dokładnie przejrzy materiały. Coś należy pomnożyć, potem podzielić i dodać, także nie powinno być z tym problemu, ale jeśli ktoś miał z tym problem, to niech śmiało prześle mi maila ze swoimi wyliczeniami i oznaczeniem zasięgu na wykresie. Sprawdzimy co kuleje i dokonamy korekcji, by już nie było z tym zagadnieniem więcej problemów 🙂

Komentarze 8 komentarzy

Ehhh. Dałem właśnie ciała z wymierzeniem TP ale szybko zostałem poprawiony 😉 Teraz juz wszystko wiem na temat tego typu zagrań 😉 Dzięki Marku!

Janku i co ważne, sam doszedłeś do błędu 🙂 W kolejnych zagraniach już pamiętaj co i jak robić 🙂

A wiadomo kiedy bedzie kolejne szkolenie? Brak terminu troche mnie zniecheca. Mieszkam w UK i musze z wyprzedzeniem zalatwic urlop i loty. Na grudzien nic nie planujesz? Mam dwa tyg urlopu przed swietami.

Kilkukrotnie Marek wspominał na blogu zew tym roku nie da rady. Pozdrawiam.

Nigdzie nie widze takiej informacji, gdyby byla bym sie nie pytal.

@Pytajacy
W tym artykule już ktoś raz pytał i tutaj Marek odpowiedział:
http://www.technikaichimoku.pl/2019/09/jsw-aktualizacja-wykresu-wszystko-zgodne-ze-wskazaniami/

„W tym roku już niestety nic się nie odbędzie. Ani w Warszawie, ani w innym miejscu.
Teraz czas mam zarezerwowany do końca roku na podróże.”

Pozdrowienia

Przeoczylem. Bede czekal na nowy rok.

U mnie też już poprawione. Dzięki Marku!