XXVI – „obiad czwartkowy” i niezwykle intensywny weekend :-)

Posted by Marek | Posted in ciekawostki | Posted on 22-01-2019 4:59 pm

12

Choć smog wiszący nad stolicą nie przypadł mi do gustu, to dzięki fantastycznym osobom, które miałem okazję poznać, wyjazd był kapitalny.

Najpierw trafiła się nieziemska grupa na „Esencję spekulacji”, gdzie średnia doświadczenia giełdowego uczestników przekraczała 10 lat, a co więcej po bardzo długiej przerwie pojawiła się płeć piękna 🙂

Kolejna ekipa ma już wędki, także ostatnie zagranie na eurocashu nie stanowi dla nich tajemnicy, łącznie z miejscem na profit.

Na drugi dzień, w gronie zaawansowanych Adeptów, poznawaliśmy arkana Techniki Ichimoku, która jest niezwykle skutecznym narzędziem, gdy zna się odpowiednie niuanse. Omawialiśmy także popularne błędy przy stosowaniu Ichimoku, tak by można było się ich ustrzec, a które są powielane przez ogromną ilość foreksowych graczy.

Potem była raptem godzina na odpoczynek, gdyż nadszedł czas na spotkanie w gronie Absolwentów, czyli XXVI „obiad czwartkowy”.

Rozpoczęliśmy go od intensywnej rozgrzewki dla umysłu w postaci symultany szachowej.

Dawno się tak nie namęczyłem, zwłaszcza Łukasz tak mnie „przycisnął”, że ostra walka trwała aż do końcówki pionkowej 🙂

Po rozgrzaniu szarych komórek nadszedł czas na analizy giełdowe. W trakcie spotkania przejrzeliśmy nurtujące przypadki na wykresach jak i omawialiśmy potencjalne „czarne konie” na najbliższy okres. Zwłaszcza walor przedstawiony uprzednio na naszej grupie mailingowej przez Juliana daje szanse na spory zasięg, co też potwierdziliśmy na spotkaniu 🙂

Czas w doborowym towarzystwie bardzo szybko mija i pięć godzin „obiadu czwartkowego” przeleciało w mgnieniu oka. Nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania w gronie Absolwentów 🙂 Dzięki wszystkim za przybycie!

Komentarze 12 komentarzy

Dzięki również, rzeczywiście szybko minęło 🙂

🙂

Dzięki za merytoryczne szkolenie. Wiele kwestii stało się dla mnie jasnych. Jest co grać i na co polować. Nie przyniosę ci wstydu!

🙂

Fajne spotkanie w miłym gronie wyjadaczy giełdowych. Propsy dla kolegi od kostek. Obecni wiedzą o co biega.

Dzięki za przypomnienie o kostkach 🙂

Twoje doświadczenia i wiedza którą się dzielisz na szkoleniach i spotkaniach jest bezcenna, spostrzeżenia i uwagi dotyczące obecnej jak i przyszłej sytuacji na rynkach finansowych jak zawsze trafione, czego chcieć więcej? Chyba żebyś zaczął przegrywać z nami w szachy 🙂

Trenuj z Kajtkiem a i w szachy mnie rozpykasz 🙂

Marku, przypomnisz mail do Kasi? Chciałem wysłać zgłoszenie do grupy mailingowej po esencji, ale musiałem źle zanotować adres bo mi wyskakuje:
Mail delivery failed: returning message to sender

Jej adres to kasia.lista4es(małpa)gmail.com

i oczyście dziękuję za cenną wiedzę 🙂

🙂