Altus TFI – rzut okiem z perspektywy czasu

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 11-09-2018 8:54 am

16

Jakiś czas temu, wobec licznych pytań o „promocję” na Altus TFI, zrobiłem wpis przestrzegający przed zakupami. Czas zatem zerknąć na wykres i ocenić wszystko z perspektywy czasu.

AltusTFI - interwał dzienny

AltusTFI – interwał dzienny

Jak widać na wykresie, cena z ówczesnego „tąpnięcia” jest kilkukrotnie wyższa od obecnej, także cieszę się, że mogłem uchronić zainteresowanych tym walorem Czytelników przed szybkim „płukaniem” portfela.

Na giełdzie bardzo ważne jest odsiewanie ziaren od plew, by wiedzieć, kiedy mamy do czynienia z niesamowitą okazją, a kiedy z miejscem do odessania kapitału. Kto ma wędkę, wie jak dokonywać selekcji 🙂

Komentarze 16 komentarzy

Tak zachwalasz wędkę a szkolenie najbliże niewiadomo kiedy :–(
A grupa GETIN to ziarno? 🙂

No dobra, ale wczoraj to już trochę była okazja 😉

Brawo raz jeszcze. Panie Marku co Pan myśli o Rafako ?

A co Marku sądzisz o Getin Holding ?

Ja siedzę @19gr.

@Magnificja Z twoich wpisów wnioskuję iż świetne okazje potrafisz łapać. Gratulacje.

GTN 1/2 sprzedane @26, +38%

@ryzykantdt Z giełdy mam 5-6x więcej niż z etatu.

@Magnifikacja
Jesteś po szkoleniach u Marka? Czy masz swój „sposób”?

Nie byłam na szkoleniu. Mam kilka systemów. Głównie są to moje własne opracowania. Jestem mimo wszystko otwarta na nowe pomysły. Blog czytam od niedawna. Poleciła mi go osoba, która u Marka była dwa lata temu i pozytywnie je ocenia. Do tego ma wyniki nienajgorsze stąd też tu jestem.

A po tym już 100 procent urosło…

Marek pisał że nie warto kupować po ~5zł. Przekaz był nie kupuj za piątaka bo będzie niżej. Jest niżej. Ludzie macie mózgi?

tak, była ostatnia strona materiałów ze szkolenia, teraz proponuję otworzyć Marka książkę na stronie 87 😉

A ten komentarz odnosnie jakiego waloru ??

cały czas mówimy o tym samym. Dzisiaj do kompletu strona 16 z materiałów szkoleniowych i coś czuję, że na jakiś czas możemy mieć względny spokój na rzeczonym walorze.

Panie Marku, a nie pokusiłby się Pan o komentarz w szerszym kontekście tj. trójkącie (wielokącie?) Getback – Altus i inne TFI – szerszy rynek w szczególności misie. Historia jest hmmm ciekawa… pozdrawiam i podziwiam