USD/TRY – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in FOREX | Posted on 12-06-2018 9:46 pm

6

Teoretycznie wszystko bez zmian, gdyż w ostatnim wpisie wyznaczyliśmy hipotetyczne „Bull trap” i nic się od tamtej pory nie zmieniło.

USD/TRY - interwał dzienny

USD/TRY – interwał dzienny

Jednak widząc wiele „gorących głów” w komentarzach, przypomnę to, o czym pisałem już jakiś czas temu. Mianowicie konieczne do aktywacji spadków i przejścia do fazy „Fear” jest przełamanie „Bull trap”. Bez tego można zapomnieć o silnych spadkach.

W maju pisałem też o warunkach, które muszą zostać spełnione, aby nasz „Bull trap” został uznany: musi się wypełnić zależność, że szczyt z „New Paradigm” nie może zostać przebity przez „Return to normal”.

Parę sesji temu przybliżyliśmy się do „Bull trap”, ale nie zostało ono pokonane 🙂 Brak zatem jakichkolwiek przesłanek o rozpoczęciu fazy „Fear” 🙂

Komentarze 6 komentarzy

Brak rozpoczęcia fazy „Fear”, ale kiedy cała formacja zostaje zanegowana ? Przebicie „Return to normal” ?

Przebicie „New Paradigm” będzie oznaczało, że pomyliłem się z oznaczeniem punktu przesilenia (szczyt 4,9 z dnia 23 maja) i wtedy całość będzie mogła wylądować w koszu.

Jakbym sterowal tym statkiem… to przed nurem w dol wyplynalbym ponad szczyt z czerwca , zeby zrobic piekna pulapke w postaci podwojnego dna.
Jakie sa Twoim zdaniem szanse na taki scenariusz?

Hmm cały czas podtrzymuję typowanie, że szczyt z 23 maja (4,9) mógł być punktem przesilenia, ale jeśli rynek go przebije, to z faktami nie zamierzam dyskutować, tylko wykres ląduje w koszu 🙂

Marku,

Nie ma potrzeby się przejmować i szargać sobie nerwów wszystkimi trollami i „gorącymi głowami” 🙂

Pozdrowienia, i dzięki za podrzucenie pomysłu, czekam cierpliwie na przełamanie pułapki 😉

Panowie i Panie.. jeszcze chwila jeszcze kilka ciekawych info z wyborow, jakis antypucz :p i faza fear moze bedzie jednak grana 🙂

Verified by MonsterInsights