Wyniki konkursu majowego

Posted by Marek | Posted in konkurs | Posted on 28-05-2016 11:56 am

1

Prawosławie nieodzownie wpisuje się w bogate dziedzictwo wielokulturowej Polski. Ciekawe historie, nietuzinkowi ludzie i przepiękne budowle sakralne to wystarczający powód do zgłębiania tej tematyki.

cerkiew_Podkarpacie

Nas na pewno temat bardzo zainteresował i ubiegłoroczny wakacyjny pobyt w Bieszczadach z pewnością solidnie uzupełnił wiedzę książkową o doświadczenia empiryczne. Co innego o czymś czytać, a co innego doświadczać tego na żywo i krok po kroku odkrywać meandry przeszłości.

Przejdźmy teraz do najważniejszego punktu, czyli nadszedł czas na podsumowanie konkursu majowego. Na wstępie dziękuję wszystkim Czytelnikom, którzy postanowili wziąć w nim udział. Padło wiele ciekawych odpowiedzi i jak zawsze trudno było wybrać te najlepsze. Ocena też jest niestety subiektywna, co utrudnia sprawę, jednak z pierwszą nagrodą nie miałem wątpliwości i 8% bonifikaty na dowolne moje szkolenie wędruje do Mirka. Chętnie usłyszę na żywo najlepsze chóry na festiwalu muzyki cerkiewnej.

Drugie miejsce i 4% bonifikaty otrzymuje kilka osób: za nakierowanie na Skansen Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej, Andrzej za Monaster św. Onufrego w Jabłecznej, Bartek za unikat w Kostomłotach, Duala za ciekawy koncept wycieczki, za „koniec świata”, CarlosFX za perełki cerkiewne. Gratulacje!

PS Dodatkowo każdy z Uczestników, który nie załapał się na podium, dostaje bonifikatę po 1% za podjęcie wyzwania.

 

Komentarze (1)

Dziękuję serdecznie Marku za takie wyróżnienie, nie spodziewałem się, że zdobędę podium 🙂 tematyka konkursu trafiła w mój słaby punkt, którym jest muzyka kościoła wschodniego. Muzyka cerkiewna, ze względu jej duchową wzniosłość zajmuje szczególne miejsce w moim sercu, a wykonywanie jej z przyjaciółmi przywraca wspaniałe wspomnienia, dlatego chciałem się tym podzielić. Duma mnie rozpiera, że wybrałeś właśnie moją propozycję, szkoda tylko, że na festiwal musisz poczekać okrągły rok.
Cieszę się tym bardziej, bo powoli, ale sukcesywnie zbieram rabat na szkolenie, mam już 13% 🙂 lecz pozostaje lekki niedosyt, ze względu na poprzedni konkurs gdzie główny laureat wygrał 25% bonifikaty 😉
Nie będę próżny, czekam na dalsze wyzwania.