XIII edycja „obiadu czwartkowego” oraz III IchiChallenge już za nami :-)

Posted by Marek | Posted in ciekawostki, Szkolenia giełdowe | Posted on 28-01-2015 11:25 am

7

Tym razem przyszedł czas by w ramach „obiadu czwartkowego” spotkać się z Absolwentami na Dolnym Śląsku. Była to już trzynasta edycja, lecz dopiero pierwsza zorganizowana we Wrocławiu. Debatowaliśmy na rozmaite tematy, począwszy od tych podróżniczych poprzez tematykę pieców do sauny aż po kwestie historyczne.

Nie zabrakło oczywiście także dyskusji giełdowych. Przejrzeliśmy przyniesione przez Michała wykresy w kontekście Techniki Ichimoku, by rozwiać wszelkie wątpliwości, jak również przedstawiłem walor, który uważam za ciekawy i liczę na nim na solidny zysk 😉 Podczas spotkania odbył się także trzeci IchiChallenge, gdzie były nietuzinkowe zagadki do rozwiązania.

Pobyt we Wrocławiu był także okazją by podzielić się swoją wiedzą, wynikającą z jedenastu lat praktyki giełdowej. Najpierw w sobotę odbyło się szkolenie podstawowe „Esencja spekulacji”, gdzie pokazałem swoją koronną metodologię.

ES_Wrocław

Omówiliśmy na nim wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego poruszania się na łowiskach giełdowych od selekcji walorów, poprzez moment kupna, ustawienie zlecenia stop loss i organizację warsztatu pracy tak, by poświęcać na wszystko minimalną ilość czasu. Z ciekawostek, najdłuższą drogę na szkolenie pokonał Łukasz, który przyjechał ze Szczecina.

W niedzielę natomiast rekord odległości należał do Wojtka, który na szkolenie z Techniki Ichimoku przybył aż ze Stuttgartu. Omówiliśmy na nim kompleksowo pełną grację Ichimoku i mam nadzieję, że każdy wybudzony nawet w środku nocy będzie potrafił rzetelnie odczytać sytuację na wykresie.

Poniżej Ewelina w akcji, dzielnie analizuje niuanse, których na próżno szukać w polskojęzycznych publikacjach i w pełni łamie stereotypy jakoby giełda była tylko dla facetów.

Ichimoku_Wrocław

W kuluarach mogliśmy także rozmawiać na ciekawe tematy, w których prym wiódł Andrzej opowiadając o swoich przygodach w nurkowaniu do wraków spoczywających na dnie Bałtyku 😉

Dzięki wszystkim za przybycie i udział w tych wydarzeniach. Do następnego razu!

PS Po powrocie rezerwuję oczywiście na pierwszym miejscu zawsze czas dla rodziny, także na nagromadzone maile odpiszę zapewne w przeciągu najbliższych tygodni.

Komentarze 7 komentarzy

Dzięki Marku za szkolenie 🙂
Odnośnie prymu i opowieści to mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłem 🙂

BR,
A.

Także dziękuję za fajne szkolenie. Spora dawka praktycznej wiedzy 🙂

Solidne i rzeczowe szkolenie. Nic więcej mówić nie trzeba. Dzięki Marku.

Dziekuje Marku za przedstawienie Ichi z cala otoczka zamkowo wojskowa, latwiej wchodzi do glowy a potem w krew 🙂

Kris

Ja również dziękuję za kolejną porcję wiedzy 🙂 oraz za ciekawe dyskusje nt. giełdy i nie tylko 🙂

jest i niewiasta na zdjęciach! obym kiedyś i ja na to zapracowała 😉

Dziękuję za spotkanie. Odskocznia od codzienności zawsze mile widziana 🙂