Podziękowania po szkoleniu w Łodzi :-)

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 14-09-2014 6:05 pm

9

Dziękuję serdeczne za przybycie do Łodzi wszystkim Uczestnikom wczorajszego szkolenia. Miło było móc się z Wami spotkać i podzielić wiedzą 🙂

Macie już wędki także sporo ryb, które umieściłem w minionych latach na blogu, nie stanowi już dla Was żadnej tajemnicy, łącznie z prezentowanym niedawno na blogu zagraniem na PZU, gdzie można było zaangażować znaczne środki 😉

Teraz wszystko jest w Waszych rękach, nie bójcie się solidnej pracy i niechaj wędki nie obrosną kurzem, bo jak już Maciek nam dobitnie udowodnił, warto ich używać.

PS Przy okazji dziękuję także Grażynie za cenne wskazówki dotyczące lokalizacji pięknych zamków. Po takiej inspiracji, zamierzam kuć żelazo póki gorące i udaję się do Kwidzyna by zwiedzić kolejny zamek.

Komentarze 9 komentarzy

Wartościowe szkolenie. Oparte na konkretach. Fajnie prowadzone. Polecam.

p.s:
z zabawnych ciekawostek, większość z nas miała na imię Michał. Szokująca też była wzmianka o sposobie wyjścia Korei z kryzysu. Olali zadłużanie w zachodnich bankach i dobrowolnie oddali swoje domowe srebro i złoto by raz na dobre spłacić dług. Niesamowite.

Cieszę się, że się podobało 🙂

Co do Korei Południowej, to trzeba przyznać, że naród dba o swój kraj 😉

Marku niedaleko masz jeden z pierwszych zamków krzyżackich w Golubiu-Dobrzyniu. Jest ładnie zachowany i odbywa się tam co roku turniej rycerski (lokalizacja jest malownicza).

Pozdrawiam,
Marek

Już tam byliśmy 🙂 Bardzo fajny zamek 🙂

Pozdrawiam
Marek

Na szkoleniu byłem dzięki radzie przyjaciela, inwestora prawie od początku GPW. Bez niego zapewne by mnie tam nie było i co tu ukrywać przegapiłbym wiele. Na początku myślałem, że będę miał największe obycie na giełdzie i będę się nudził. Okazało się jednak, że z połowa uczestników siedzi w tym dłużej. Były osoby inwestujące od czasu debiutu Banku Śląsku, czyli ponad 20 lat! Towarzystwo przyszło z wysokiej półki i było z kim pogadać na przerwie.
Dobrze było się zjawić choćby po to by poznać autorski system wyboru najlepszych spółek. Czegoś takiego mi było potrzeba i jestem z tego bardzo zadowolony. Na pochwałę zasługuje przystępne przedstawienie materiału i przekazanie krok po kroku całego procesu od selekcji po zakup, ustawienie stopów i sprzedaż. Zostały podane nawet godziny kupna i najlepszy czas na analizę.
Z pierwszych obserwacji widzę, że wiele rzeczy do tej pory używanych będę musiał pozapominać, bo kolidują całkowicie z tym co było na szkoleniu. Pracy na pewno przede mną wiele, ale w końcu moja wiedza została uporządkowana. Dziękuję i daję słowo, że warto.

Cześć Marek,

Z Kwidzyna prosta droga do Sztumu gdzie znajduje się piękny mały zamek, który kiedyś znajdował się na wyspie a teraz leży pomiędzy dwoma jeziorami, ze Sztumu już tylko mały krok do Malborka. Wszystkie te zamki leżą na szlaku zamków gotyckich, może więc od razu mała wyprawa po wszystkich tych zamkach? Zamków na szlaku jest 13:)

Pozdrawiam
Maciej

Hej 🙂

W Malborku już byłem, a parę zamków na tę trasę mam już wytypowanych. Preferuję zwiedzanie spokojne by móc się w pełni delektować danym miejscem, móc zgłębić jego historię i legendy oraz dokładnie przemyśleć jakie ujęcie będzie najlepsze.

Zwiedzanie wysokim tempem na zasadzie: podjechać pod zamek, zrobić szybko zdjęcia, wsiadać w samochód i prędko pod kolejny zamek, po prostu mnie nie kręci 😉

Także 13 zamków za jednym zamachem, to nie będzie dla mnie jakaś wielka frajda. Pewnie przy 10 zamku pomieszałyby mi się już legendy, która jest od którego zamku 😛

Pozdrawiam
Marek

Super szkolenie. Dużo konkretnej wiedzy. Jak dla mnie – aspekt psychologiczny inwestowania zaprezentowany przez Marka był równie ważny jak zagadnienia praktyczne. Mam nadzieje ze zdobyta wiedza pozwoli mi wyeliminować błędy, które popełniałem do tej pory i uniknąć tych, których nie zdążyłem popełnić (moja przygoda z giełdą nie jest długa).

Dziękuję i pozdrawiam Gospodarza,
Paweł

Trochę po czasie, ale wolałem najpierw przetestować otrzymane rzeczy. Oceniając jednym słowem: WARTO!

Cały system jest uporządkowany i logiczny. Największy problem to stare nawyki. Teraz tylko wypada systematycznie pilnować dyscypliny.