Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Posted by Marek | Posted in Patriotyzm | Posted on 01-03-2014 3:03 pm

5

Dziś mamy dzień upamiętniający polskich bohaterów, którzy nieugięcie walczyli z sowietyzacją Polski. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. Wielu z nich przypłaciło życiem by walczyć o godność Ojczyzny. Kochali Polskę i do końca pozostali wierni swoim ideałom: Bóg, Honor, Ojczyzna.

Władze komunistyczne gorliwie fałszowały historię przedstawiając ich jako wrogów i starały się wyeliminować ich ze świadomości kolejnych pokoleń. Na szczęście im się nie udało i pamięć o dzielnych bohaterach przetrwała.

By oddać hołd niezłomnym Żołnierzom Wyklętym warto wywiesić na naszych domach flagę narodową.

Flaga

.

Komentarze 5 komentarzy

Ku Chwale Ojczyzny!
Wielki Szacunek Marku za ten patriotyczny wpis.
Szczególnie teraz gdy wróg u bram Sąsiadów.

Musimy pamiętać o nich, by ich śmierć nie poszła na marne. To nasza historia i nasze dziedzictwo narodowe 🙂 Jeśli my o to nie zadbamy, to nikt za nas tego nie zrobi.

Myślę, że warto wspierać również różne patriotyczne inicjatywy, przedsięwzięcia, projekty…

http://ratujmyroja.pl/

Ładny wpis Marku, wpisany w duchu patriotycznym.
Ja brałem udział w marszu w stolicy i powiem że było przepięknie. Cześć i chwała bohaterom!!!

Pozdrawiam
Rafał

Ps. Polecam zakup dzisiejszego wydania Polski Niepodległej, są naprawdę ciekawe artykuły dotyczące żołnierzy wyklętych vel niezłomnych

patrzac na to co dzieje sie na Ukrainie miejmy swiadomosc ze w walce o Ojczyzne NIGDY nie mozna odmowic poswiecenia tego co ONI prawdziwi Zołnierze poswiecili dla nas nastepnych pokolen – swojego zycia walczac z okupantem niemieckim i zaraz potem sowieckim …
Prosze o modlitwe w ich intencji
Hubert