Platyna – przegląd rozwoju sytuacji (opcja na pierwszy profit)

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 06-11-2013 11:20 am

14

Przed przerwą w blogowaniu, w końcowych zdaniach ostatniego październikowego wpisu dodałem małą sugestię, że wrzucone uprzednio wpisy nie były dodane przypadkowo: „Obserwujcie wykresy, jakie wrzuciłem jakiś czas temu. Były tam ciekawe kąski w ujęciu klasycznej analizy technicznej. Może być tam parę groszy„.

Spora liczba Czytelników zorientowała się w temacie, a dodatkowo pod wpisem dotyczącym platyny Tadeusz trafnie wskazał w komentarzu wystąpienie sygnału kupna wynikający z klasycznej analizy technicznej, opartej na kreśleniu struktur. Można było się tam doszukać struktury przypominającej flagę, zatem oczekiwany ruch powinien być konkretny i taki właśnie był.

Platyna - interwał dziennyOsobom, które zagrały zalecam zamknąć połowę pozycji i zrealizować zysk na przyjemności. Dla pozostałej części pozycji sugeruję prowadzić profitującego stop lossa, który będzie pilnował wypracowanego zysku i wyciskać z rynku ile tylko się da 😉 Ja nie grałem, ale cieszę się, że spore grono Czytelników zauważyło wskazówkę 🙂

Komentarze 14 komentarzy

Dobrze rośnie, ale depozyt na platynie jest ogromny. Zagrałem na 0,1 lota i nie mam jak zamknąć połowy. Czy stop na 1420 jest w dobrym miejscu?

Spełnia swoją role, czyli pilnuje wypracowanego zysku, więc nie jest źle 😉

Coś czułem, że sam na tym nie siedzę 🙂 Połowa pozycji zamknięta 🙂

I bardzo dobrze 🙂

Marku mam pytanie odnośnie Twoich szkoleń, kiedy planujesz najbliższą esencję spekulacji i technikę ichimoku?

Obiecałem jeszcze tylko zrobić coś w Łodzi i na tym będzie absolutny koniec w tym roku. Więcej czasu nie dam już rady wygospodarować.

…rozumiem a czy będą oba szkolenia w Łodzi jeszcze w tym roku?, bo chętnie wziąłbym udział.

o nie zauważyłem, że są już info 🙂

Marku prosiłbym jeszcze o info na mail w jaki sposób można zapisać się na szkolenie w Łodzi.

Dziękuje za pochwałę od mentora 😀

W pełni na to zasłużyłeś 😉

Też grałem L. Dzięki Marek!

Cieszę się, że mogłem pomóc 🙂

Witaj po przerwie i również dziękuję za podpowiedź. Zagrałem skromnie tylko na 0,4 lota, ale zysk jest ok. Nie zostawiasz nas z ręką w nocniku i dalej są fajne wskazówki 🙂 Wierny czytelnik od 2011 roku