JSW – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 29-07-2013 9:51 am

6

JSW - interwał dzienny

JSW – interwał dzienny

W dniu dzisiejszym walor będzie notowany bez prawa do dywidendy, także trzeba to mieć na uwadze 😉

Dywidenda, część zysku którym spółka dzieli się z akcjonariuszami, została ustalona na 2,52zł. Kurs co prawda się kisi, ale przynajmniej będzie co nieco z dywidendy.

Jako ciekawostkę dodam, że pochwała za lipiec na Liście Absolwentów powędruje do Maćka, który perfekcyjnie wyłapał dołek na ropie.

CrudeOil - interwał dzienny

Ja tego nie zagrałem no ale zawsze powtarzam, że moi Uczniowie mają zarabiać więcej niż ja. Ja spędzam czasami 6-8 miesięcy w roku w trakcie podróży, gdzie często się izoluję się komputera, także jest naturalną sprawą, że część rzeczy po prostu nie mam jak zagrać 😉 Gratulacje raz jeszcze Maćku za czujność 😉

Mi została natomiast kiszonka z JSW (choć będzie dywidenda) oraz co nieco z forex do oceny rynku 😉

Tymczasem znikam kontynuować rajd po ciekawych muzeach stolicy. Wczoraj podczas ekspedycji rowerowej, razem z Arturem przez prawie cały dzień co nieco fajnych zakątków zwiedziliśmy.

Ciekawie jest zwiedzać z zapalonym podróżnikiem. Do tego bardzo inspiruje mnie do kolejnych wypraw. W wieku 25 lat okrążył kulę ziemską i to podróżując przez oceany w samolocie korzystając z pierwszej klasy i nocując na przykład w Seulu w luksusowym hotelu Ritz. Jak na 25-latka i to w czasach kiedy Polska nie była jeszcze w UE, był to na prawdę niezły wyczyn 🙂 Relację z wczorajszej wyprawy jak i relację z przeglądu muzeów zrobię gdy znajdę wolną chwilę 😉

Komentarze 6 komentarzy

Wybicie z trójkąta wyszło?

Marek patrzy na walor technicznie i już wie. Później czytam na stooq jakieś fundamentalne określenia że czas na wzrosty.

Jak zwykle jestem pod wrażeniem samej analizy ale też całego „ekosystemu” w którego środku jest gospodarz.

Zapomniałem dopisać. Marcelu kiedy powrócisz na blog? Już dawno nic nie publikowałeś :(.

jsw probuje wbrew zlej opinii wyskoczyc w gorę, ciekawe do obserwacji czy na pewno i jak wysoko dojdzie.

Czy mi się wydaje czy storna co jakiś czas przestaje działać ?

Czasem jest tak dużo Odwiedzających, że serwer nie daje rady.

Verified by MonsterInsights