Flagi na maszt :-)

Posted by Marek | Posted in Patriotyzm | Posted on 03-05-2013 6:05 am

7

flaga

Komentarze 7 komentarzy

Szczytna idea, również wywiesiłem flagę!

Panie Marku pozwolę sobie przy okazji zapytać tutaj o terminarz szkoleń. Zależy mi bardzo na czasie z powodu 4- miesięcznego wjazdu biznesowego do San Francisco, planowanego na lipiec.

Maj i czerwiec to 16 dni weekendowych. W którymś z nich z pewnością da się zrobić szkolenie w Warszawie. W rewanżu jestem skłonny zapłacić podwójną stawkę i mam salę konferencyjną, którą mogę bezpłatnie udostępnić. Proszę to rozważyć.

Wśród moich równie majętnych przyjaciół co najmniej kilku na pewno pojawiłoby się ze mną.

Pozostaję z wyrazami szacunku.

Niestety jest to niemożliwe, gdyż wtedy musiałbym zabrać czas, który postanowiłem przeznaczyć dla rodziny i przyjaciół. Cenię czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi, a weekendy to jedyne dla nich dni kiedy możemy na spokojnie wspólnie spędzić czas i odpocząć.

Przykro mi, ale w Warszawie nie będzie szkoleń ani w maju, ani w czerwcu b.r., gdyż musiałbym wtedy okraść z czasu swoich najbliższych. Czas cenię dużo bardziej niż pieniądze.

Jedyny wolny termin został wykorzystany na szkolenie w Gdańsku, które odbędzie się 25 maja. Więcej wolnych dni w najbliższych dwóch miesiącach niestety nie mogę wygospodarować na misję szkoleniową, gdyż oprócz czasu przeznaczonego dla najbliższych musi być też czas na hobby i pasje, których jest całkiem sporo.

Pozdrawiam
Marek

Dziękuję Panie Marku za czas poświęcony na odpowiedź.

Rozumiem i szanuję Pana decyzję. Przepraszam za zawracanie głowy. Będę czekał na pierwszy dogodny dla mnie termin w czwartym kwartale.

Pozostaję z wyrazami szacunku.

Ach te pieniądze 😉

@Bar660
http://www.technikaichimoku.pl/2013/03/lista-absolwentow-pochwaly-za-rdn-i-tfo/

Bez obrazy, ale ty jesteś adwokatem p. Marka czy jak :)? Rozumiem że można sobie przewidzieć jaka będzie odpowiedź, ale sytuacji jest masa, może być różnie.

@Tyrion

Nie możesz się kopsnąć 300? 400km do Gdańska? Termin masz z wyprzedzeniem. Zawsze możesz samolotem dolecieć jak np. Donald, albo razem z nim.

Gdyby to było takie proste, nie prosiłbym o dodatkowy termin. Jestem niezbędny w firmie. Strata 3 dni jest nie do zaakceptowania.

@maniek
Nie wiem jak rozumiesz mój post( chodziło mi o pieniądze ich wartość..)
Adwokatura to nie dla mnie 😉