Kontrakty terminowe FW20Z12

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 23-10-2012 10:44 pm

16

kontrakty terminowe fw20z12

kontrakty terminowe fw20z12

Omawiana ostatnio struktura (LINK) dała już zarobić obiecane kilkadziesiąt punktów. Był to „pewny” zysk do wyjęcia. Innymi słowy, minimalny zasięg ruchu został już osiągnięty. Co jeszcze da rynek to premia 🙂 Warto sprofitować część dla własnej uciechy, a reszty wypracowanego zysku niech pilnuje dobry SL.

Komentarze 16 komentarzy

U jakiego Brokera są dostępne te kontrakty?
Ja mam konto w Admiral Markets, i niestety nie ma.

są, pod nazwą #WIG20Z2

No niestety nie mam, może to dlatego że mam konto zwykłe?

Musisz mieć, tylko nie umiesz znaleźć. To jeden z popularniejszych instrumentów w PL, a więc nie możesz go nie mieć. U mnie nazywa się on „Poland 20 Dec 12 CFD”. W przypadku kiedy nie umiesz samodzielnie znaleźć zadzwoń na infolinię, na pewno wskażą Ci gdzie tego szukać 😉

kliknij przycisk Rynek, po otwarciu menu prawym klawiszem myszki kliknij na byle symbol i wybierz „Pokaż wszystkie symbole” i potem poszukaj 🙂

Witam , mam problem gdyz kupiłam dolara po 3,32 , zakupiłam pod wpływem profesora Rybinskiego i teraz nie wiem czy uda mi sie choc odebrac swoje piniadze.Kupowałam gdyz chciałam zabezpieczyc swoje oszczednosci emerytalne i teraz nie wiem co robic czy sprzedawac ze strata bo strasza bankructwem ameryki .Nie znam sie na wykresach i nie wiem czy jeszcze dojdzie do moich poziomow zakupu.Jesli moze mi pan pomoc ,to bardzo prosze .

http://www.bankfotek.pl/view/1349536

Jesteśmy w tym miejscu.Miejsce jest nieprzypadkowe.Także sugestia Marka jest jak najbardziej na miejscu.

Witam

No to czas powoli się rozglądać za L 🙂 tylko jakaś prowzrostowa świeczka by się przydała w okolicach 2300 !

pozdrawiam
mt

Z tymi L-kami to ostrożnie. W cyklu astrologicznym weszliśmy w fazę krachów. Potrwa do lutego. Ja spodziewam się większych spadków po wyborach w USA. Wtedy nikomu już nie będzie się chciało preparować niby optymistycznych danych statystycznych.

Klaudio, nim Gospodarz bloga odpowie, powiem tak- straszenie traktuj z rezerwą, bo dziennikarze muszą o czymś pisać 🙂 W sierpniu ub. roku agencja ratingowa S&P obcięła rating USA, powodując alarmistyczne komentarze. Obecnie Stany Zjednoczone nie mają już AAA . I co? Można rzec nic 🙂 Papiery skarbowe USA dalej znajdują nabywców, którzy wcale nie myślą że stracą na nich 🙂 . USA to nie Grecja 🙂 i nie biorąc pod uwagę końca świata, w najbliższych miesiącach/latach nie ma co myśleć, że to państwo się wywróci .

Klaudio spokojnie z kresek oraz wybitego trojkata wynika ze powinnismy zagladnac w okolice 3.3 co dalej to rynek zweryfikuje ja sam mam duza pozycje dolarowa realna brana po 3.14. Ale jezeli nic sie nie zawali to wydaje mi sie ze zlotowka w perspektywie dluzszej powinna sie umacniac. a zobaczymy jak to bedzie;)

Własnie obawiam sie , ze jak złotowka bedzie sie umacniac to dolar spadnie na 3,0 złote lub nizej i moje oszczednosci w dolarach stopnieja chociaz mam jeszcze rok do emerytury i narazie zarabiam na zycie i nie jest tak tragicznie.Obawiam sie jednak czy wogole uda mi sie odebrac swoja kase , pocieszyliscie mnie ,ze jest szansa na te 3,30 bedzie mi sie teraz lepiej zasypiac bo jest nadzieja…. dziekuje

jeśli Hiszpania zdecyduje się na oficjalne zwrócenie się o pomoc – może to wywołać „przejściowe święto” na rynkach – i $ chwilowo może się osłabić- bo chwilowo może być większy popyt na tzw. „ryzykowne aktywa” a więc także PLN, jednak w dłuższym terminie przesłanek do umocnienia USD i osłabienia PLN może być sporo (potencjalne zaostrzenie napięć wokół Irańskiej produkcji materiałów rozszczepialnych, obniżka stóp w Polsce i inne), więc jest szansa że wyjdziesz „na swoje” w dłuższej perspektywie, tak że nie rób „nerwowych ruchów” i dbaj o sen 🙂 bo to dobrze wpływa na zdolność rzetelnej oceny stanu rzeczy pozdrawiam 🙂

tydzien po wyborach jeszcze powinien byc dobry a pozniej to moze byc gorzej

A czy tu są publikowane sygnały transakcyjne na FW20 dla kogoś kto nie ma wiedzy??? Pozdrawiam wszystkich, jacek

Trzeba chyba zacząć od tego, że bez wiedzy najlepiej dać sobie spokój z grą giełdową i przeznaczyć czas na uzupełnienie braków. Szukanie sygnałów po blogach/forach może pewnego dnia tragicznie zakończyć się dla portfela. Znam ludzi co stracili dużo na giełdzie i by odzyskać środki … zaczęli sprzedawać innym sygnały 😉 Takich miejsc jest bez liku.