Podziękowania po szkoleniu :-)

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 01-09-2012 7:40 pm

10

Dziękuję wszystkim Adeptom za udział w dzisiejszym szkoleniu „Esencja spekulacja” w Warszawie 🙂

Rozpoczęliśmy 1 września tak jak przystało na tę datę, czyli naukowo 😉 Miło było podzielić się praktyczną wiedza z kolejną grupą otwartych umysłów. Po raz kolejny ku mojemu zdumieniu na szkoleniu pojawił się Weteran, grający na giełdzie od 1994 roku!

Uczyliśmy się „wysyłać listy” a także wyłowiliśmy trochę ryb na części warsztatowej. Nie zabrakło także trudnych pytań np. „jak się bronić przed HF Tradingiem?”. Także było wesoło!

Dzięki! 🙂

Komentarze 10 komentarzy

Na pozyskiwanie wiedzy od najlepszych nigdy nie jest za późno. Weteranem się nie czuję – z pewnością wśród zaglądających na blog jest sporo osób, które rocznie zawierają więcej transakcji, niż ja w swojej całej karierze 🙂
Szkolenie dało mi to, czego nie znalazłem w literaturze „fachowej”. Co innego opisywać w książce swą teorię, a co innego dzielić się własnym praktycznym warsztatem – ot co.
Dziękuję i już dziś zgłaszam swój udział w szkoleniu z techniki, które jak mam nadzieję, odbędzie się w przyszłym roku.

Zapomniałem o jednym: samodzielne dojście do przekonania, iż podstawowe wskaźniki analizy technicznej są wyśmienitym narzędziem (ale jedynie dla twórców opartych na nich teorii) zabrało mi parę lat prób. W aspekcie gry praktycznej był to czas przeze mnie stracony.

Nie ma co tu dużo opisywać. Szkolenie było rewelacyjne. Sporo unikalnej wiedzy praktycznej. Szkolenie nie było sztucznie przedłużane suchą teorią tylko były elementy z praktycznego warsztatu wykorzystywane na co dzień przez Marka. Gotowa metoda wyszukiwania skutecznie dołków by łapać duże ruchy. Wszystko z ważnych rzeczy kontrolujących psychologię podane na tacy. Dostałem szczegóły, które zawsze mnie nurtowały i teraz wiem jak i co należy praktycznie wykorzystać. Szkoda, że nie miałem tej wiedzy wcześniej. Teraz juz wiem co robiłem źle i mogę to naprawić. Byłem głupi tak długo zwlekając z tym szkoleniem. Czas na udział w 100% dobrze wykorzystany. Dziękuję i reflektuję również na Ichimoku!
Aż chce się powiedzieć KU**A, naprawdę dobra robota Marku!

Co tu dużo mówić, szkolenie perfekcyjne. Dzięki tobie Marku, patrząc teraz na wykresy dostrzegam to czego wcześniej nie widziałem.
Mnie również możesz wpisać na liste oczekujacych na Ichimoku.
Pozdrawiam!

już się nie mogę doczekać szkolenia w KRK 😉

Dzięki za szkolenie 🙂 To było to czego oczekiwałem!!!
Muszę szczerze przyznać, że jeżeli nie będę potrafił wykorzystać przekazanej przez Ciebie recepty na giełdowy sukces to definitywnie dam sobie spokój z giełdą 😉
Teraz z kolei zabieram się do ciężkiej pracy i liczę na to że spotkamy się również na Ichimoku.
Pozdrawiam!

Witaj Marku,

ja też chciałem podziękować za szkolenie. Dziękuję Ci za tą wędkę!!! (chociaż ryby też były… ;-)). Jak już nauczę się nią posługiwać, widzimy się na Ichimoku.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
roman

Dołączam się do podziękowań 🙂
Od wczoraj zaczynam „rozumieć” co widać na wykresach.
Pozdrawiam
Maciek

I ja dołączam do grona zadowolonych.

Niby teoria ogólnie dostępna ale wskazówki na co zwracać uwagę, jak profitowac, gdzie stawiać SL, które sygnały są silniejsze etc. to czyni przekazaną wiedzę bardzo wartościową.

Do mnie też wykresy zaczęły teraz więcej mówić 🙂

Czas na weryfikację w boju 🙂 … no i trzeba zarobić na szkolenie z Ichimoku 😛

Pozdrawiam!

Podzielam opinie po tym szkoleniu. Ogromna dawka wiedzy, wskazówki bezcenne a przy tym bardzo wesoło 🙂
Pozdrawiam

Verified by MonsterInsights