Zagadka – książka do wygrania

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 28-06-2012 8:29 pm

7

Dla inwestora giełdowego bardzo ważny jest odpoczynek. Po serii strat jest niezbędny by na trzeźwo przeanalizować popełnione błędy. Po serii wysokich zysków jest niezbędny by schłodzić emocje i wyciszyć chciwość. Warto wtedy poświęcić czas na swoje zainteresowania.

Jednym z moich hobby jest jazda na rowerze. Zawsze jak tylko dysponuję czasem i pogoda jest łaskawa, wybieram dwa kółka. Przy czym, tak jak na giełdzie, jestem wybredny. Na giełdzie omijam szerokim łukiem niepewne sytuacje czekając cierpliwie na rozstrzygnięcie. Przy wyborze trasy rowerowej nie interesuje mnie poruszanie się w tłoku i wdychanie spalin samochodów. Dlatego wybieram leśne ścieżki czy polne drogi, gdzie samochody są rzadkością. Jazda na rowerze ma sprawiać przyjemność, a widoki mają cieszyć oko.

I teraz czas na pytanie konkursowe: W jakim miejscu (nie muszą być to współrzędne GPS 😛 ) robiłem przerwę podczas niedawnej wielogodzinnej trasy rowerowej? W ramach podpowiedzi zostawiam zdjęcie 😉

Kto pierwszy ten lepszy.

Zgłoszenia (na mój adres mailowy) przyjmuję dziś do północy.

Do wygrania jest książka „Sukces na giełdzie” wraz z autografem 🙂

Powodzenia 🙂

Komentarze 7 komentarzy

Obstawiam, że gdzieś w górnym biegu Odry;)

Też uwielbiam jeździć na rowerze i w przeciwieństwie do spekulacji, tutaj jestem długodystansowcem:)

Pozdrawiam

No to trzeba się zgadać koniecznie na rower 🙂

Książke mam i też z autografem ,a obstawie jeziora.
Pozdrawiam

Dając „taaaką” zagadkę równie dobrze mógłbyś ufundować wypasiony rower, bo i tak nikt nie zgadnie 😀

Michale, konkursy nie mogą być takie łatwe jak te w tv, gdzie są pytania typu: jakiego koloru nie ma na polskiej fladze a) białego, b) czarnego, c) czerwonego.

Konkurs musi być wyzwaniem 🙂

Ps. Dwie osoby udzieliły już odpowiedzi szczegółowej. Dodatkowo jedna osoba również odpowiedziała poprawnie, odpowiadając:
jest przepiękne miejsce położone na wschód od Odry i na zachód od Bugu, na pólnoc od Tatr i na południe od Bałtyku. I tu właśnie jeździłeś na rowerze bo jest to najpiękniejsze miejsce na Ziemii czyli Polska :)”
Gdyby wysłała odpowiedź wcześniej niż pozostali, to kto wie czy bym tego nie uznał 😀 W końcu jest to również poprawna odpowiedź 😛
Pomyślę nad kolejnymi konkursami.

Marku,
To jaka jest prawidłowa odpowiedź ? Co to za miejsce ?

To jest Tomku ok. 10 minut rowerem od tego miejsca gdzie mieliśmy okazję się zapoznać 😉

Verified by MonsterInsights