Lista dyskusyjna absolwentów „Szlifowanie diamentów”

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 08-01-2012 9:50 am

9

Dla wszystkich Absolwentów moich szkoleń, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności do perfekcji otwieram wkrótce listę dyskusyjną. Będziemy tam mogli wymieniać się spostrzeżeniami, będę czuwał nad merytoryką i korygował jeśli zauważę błędne zrozumienie przedstawianej na szkoleniach tematyki. Udział w liście będzie kosztował od 100 do 200zł /m-c, gdyż wiem z doświadczenia trenerskiego, iż jak coś jest za darmo to się tego nie szanuje. A ja nienawidzę tracić czasu. Cena ostateczna będzie zależała od liczby członków.

Uwaga: Pod żadnym pozorem proszę nie rozumieć tej listy jako miejsca, gdzie będę podawał sygnały. Takie coś mnie nie interesuje. Stawiam na samodzielność kursantów. Każdy musi nauczyć się perfekcyjnie posługiwać wędką, jaką dostał na szkoleniu. Ja w tym będę pomagał. Gotowych ryb jednak nie rozdaję 😉

Na szkoleniach dzielę się wiedzą. Jednak oprócz praktycznej wiedzy, trzeba posiadać także doświadczenie w jej poprawnym stosowaniu. Udział w takiej liście będzie okazją do nabycia doświadczenia. Dlatego też, dostęp do listy mają wyłącznie osoby, które znają moją metodologię (Może być ta omawiana na „Esencji spekulacji”, stosowana do podłączania się do trendu głównego lub ta ze szkolenia specjalistycznego z Techniki Ichimoku) . Dzięki temu każdy będzie mógł dyskutować z osobami, na równym sobie poziomie i będzie swobodny przepływ wiedzy. Lista dyskusyjna pozwoli na szybki rozwój. Każdy kto wrzuci swoją analizę na listę, otrzyma feedback. Tak samo istotne pytania, które mogą się nasunąć jednej osobie pozwolą by wszyscy mogli dzięki temu skorzystać. Będzie to ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia. Analogicznie, za pytania typu „Co kupić?” będzie natychmiastowe usunięcie z listy bez zwrotu abonamentu 😉 Lista jest nakierowana na Was i Wasz rozwój jest na pierwszym miejscu. Podkreślam ponownie, iż żadnych ryb nie będę dawał. Jednak każda Wasza analiza będzie przeze mnie oceniana i wiadomo, że te trafne z dużym prawdopodobieństwem dają zarobić. Lecz pieniądze traktujmy jedynie jako taki dodatek 🙂

Chętni mogą wysyłać zgłoszenia oficjalnego maila listy: biuro (małpa) sukcesnagieldzie.pl
W przeciągu tygodnia/dwóch powinniśmy ruszyć. Jeśli będzie zbyt dużo zgłoszeń, dostęp do listy zostanie zamknięty ze względu na ograniczone moje „moce przerobowe” 😉

Komentarze 9 komentarzy

Panie Marku super pomysł z tą listą.
Tylko ja nie byłem na szkoleniu, bo nie mam na to czasu, a też chcę z tego korzystać. Możemy się umówić, że zapłacę abonament + przeleję kwotę za oba szkolenia? Co Pana na to? Zależy mi na udziale, mogę nawet większy abonament płacić.

Panie Yogi niestety, ale tutaj nie chodzi o $. Trzeba posiadać wiedzę ze szkolenia, by móc ją tutaj doszlifować do perfekcji i nabyć doświadczenia w jej stosowaniu.

Yogi … no comment

Marku powodzienia w realizacje kolejnego ciekawego przedsięwzięcia. Pomysł jest przedni 🙂

@Yogi – trafiłeś pod zły adres.
Chciałem ściągnąć p. Marka do Szczecina po 26 grudnia a przed sylwestrem. Mam spory biznes, który doglądam codziennie po 10h i miałem tylko wtedy czas wolny. Zaproponowałem 25 tys PLN za przyjazd i szkolenie.
Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu moja oferta została odrzucona. Zwiększyłem kwotę i również spotkałem się z fiaskiem. Było to dla mnie totalnie niezrozumiałe, p. Marek mi odpisał:
„Chciałbym spędzić trochę czasu z rodzicami i rodzeństwem, gdyż dawno nie byłem w rodzinnych stronach. Żadne pieniądze nie zastąpią czasu, który mogę spędzić z najbliższymi. ”

Trochę byłem oszołomiony tym zajściem. Wszyscy finansiści i doradcy finansowi, z którymi się spotykałem mieli w źrenicach $. Nie widzieli człowieka, tylko widzieli pieniądze jakie można z niego wydoić. A tutaj ktoś dwukrotnie odrzucił moją szczodrą ofertę. Było to dla mnie niemożliwe, ale ucieszyło mnie to. Wiem, że są jeszcze ludzie, których nie można kupić.

Po prostu p. Marek wywarł na mnie wielkie wrażenie. Darzę go przez to olbrzymim szacunkiem, a ty Yogi kompromitujesz się tylko próbując go przekupić.

Prawda, że to wyjątkowa osobowość? Musisz poznać Mistrza, przyjdź na szkolenie to dowiesz się o większej skali wyjątkowości. Masz blog, Marka i szkolenia, czyli prawdziwy skarb. Jeśli będziesz rozwijał zdobytą wiedzę i przestrzegał w 100% zawarte w niej wskazówki, będziesz miał mnóstwo skarbów. Tylko musisz mieć czas.
Marek ma ZASADY, które są dla naszego dobra, a nie dla jego portfela, a to wyjątkowa cecha szkoleniowca uczącego zarabiać. Przyjdź, zobaczysz zawiedzenie tych co myśleli, że w cenę szkolenia wliczony jest wzór na sukces, typ na przyszły set up dający mega zysk. To też dla naszego dobra. Masz informację, masz wzór bez danych, masz aż 99% sukcesu! Dokładasz tylko 1% własnej pracy (jak dane do wzoru) i masz sukces pod wieloma względami. Droga do sukcesu w moim znaczenu zaczęła się od blogu. Później szkolenia esencja+Ichimoku. Efekt? Gra na szeroko pojętym rynku to nie rzut kostką, a ekonomiści w większośći są wróżbitami. Długoletnie czerpanie informacji z zewnątrz doprowadziło do spadkowego trendu w moich finansach. O dziwo kilkuletni trend „w nieprzypadkowym rejonie” -poszkoleniowym dynamicznie zmienił kierunek. To dla mnie jest sukces-rozwiązanie zagadki. Czuję się spełniony. Lektura blogowa + 2 sobotnie zjazdy studenckie o przedszkolnym wymiarze godzinowym to przepis na mój sukces. To najtańsza inwestycja w porównaniu do odkrycia nie wspominając już o zyskach.

Dzięki Markowi

Miło się czyta niektóre komentarze 🙂 Dziękuję 🙂

Dokladnie Pan Marek ma racje czas spedzony z najblizszymi jest bezcenny. Kasa wiadomo nikt jej z sobą nie zabierze na tamten swiat tylko uczynki te dobre.
I mamy przykład żeby zarabiać pieniądze przede wszyskim trzeba zacząć od swojego wnętrza – poprostu starać się być dobrym człowiekiem a pieniadze to tylko dodatek.

Lusi pięknie napisała, a jeśli chodzi o Marka to od 1 mojego spotkania z nim wiem, że jest to geniusz 😉 !

[…] do listy absolwentów zostały właśnie […]

Zostaw komentarz