Miedź blisko zapory- analiza techniczna FCOPPER

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 30-10-2011 10:49 pm

5

FCOPPER - interwał dzienny

FCOPPER - interwał dzienny

Strategia wejścia na wybicie opisywana niedawno przyniosła wymierne rezultaty. Był to łatwy zarobek na longach zarówno na miedzi, jak i na kontraktach. Wystarczyło jedynie cierpliwie poczekać. Wszystko poszło zgodnie z planem. Dla przypomnienia, fragment wpisu z 24.10.2011:

Póki co nie mamy żadnego ciekawego miejsca na miedzi na dzień dzisiejszy. Warto jednak zastanowić się nad przyszłymi i gdy kurs tam dojdzie – po prostu zareagować.

Pierwsze miejsce to poziom 346-347. Zamknięcie świecy dziennej powyżej tego poziomu sugeruje dalsze wzrosty na miedzi do górnych krawędzi chmury. Będzie to także zwiastun dalszych wzrostów na naszym parkiecie.

Oczekiwany zakres ruchu na miedzi został prawie wykonany. W tym miejscu można zamknąć wszystkie pozycje na wzrost, obserwując dalszy przebieg wydarzeń. Z tych rejonów oczekiwałbym wystąpienia jakiejś korekty, gdyż dodatkowo zatrzymaliśmy się na 50% zniesieniu Fibonacciego. Korekta jeśli nabierze impetu może się przekształcić w kolejny duży impuls spadkowy.

Komentarze 5 komentarzy

Mareczku wczoraj po Twoim wpisie zamknęłam L na miedzi i otworzyłam S-ki od razu jak rynek ruszył. Rano się budzę i niespodzianka. SL trzyma, a na rachunku zysk 🙂
Dziękuję :*:*:*

p.s. jeśli utworzysz usługę cyklicznych raportów, to dopisz mnie od razu do listy chętnych. Z przyjemnością nabędę takie raporty. To co robisz jest praktyczne i profesjonalne. Co najważniejsze da się dzięki temu zarabiać. Jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam ten blog. Dumnie mogę siebie określić stałą czytelniczką 🙂
Pozdrawiam serdecznie :*:*:*

Dobrze mówi!

Panie Marku więc jest nas więcej. Proszę rozważyć taką uslugę z tym miesięcznym raportem z kompletem analiz. Taki raport to będzie dobra rzecz, mówię Panu. Ludzie cenią fachowość. Wcześniej subskrybowałem różne analizy i była to z reguły kicha i lanie wody. Pan robi to rzetelnie. Takiego czegoś oczekują ludzie.

Pozdrawiam
Yogi

Marku, z tą miedzią to fenomenalnie trafiłeś. Jestem taka podekscytowana jak otwieram bosseFX a tam ciągle licznik bije w górę. SL przesuwam ciągle w dół by mi zysk nie uciekł.
Jesteś Wielki.

p.s. masz żonę? 🙂

[…] czasu poprzedniego wpisu, gdzie omówiliśmy dokładnie punkt zwrotny (LINK) wszystko jest realizowane zgodnie z […]

[…] wcześniej punkt zwrotny (KLIK) został trafiony z chirurgiczną precyzją i teraz można się cieszyć  z gry pozycyjnej. Warto […]

Verified by MonsterInsights