Druga tura Spotkań Eksperckich dobiegła końca – dużo się działo + JWC

Posted by Marek | Posted in akcje, inne | Posted on 19-05-2011 4:59 pm

2

Seminaria w Sopocie, Bydgoszczy i Toruniu były ostatnimi w tym półroczu. Gościliśmy w sumie prawie 200 słuchaczy.  Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom Serdecznie za udział, a także dziękujemy Organizatorom, którzy z nami współpracowali. Wielkie dzięki za pomoc w promowaniu rynku kapitałowego 🙂

Ostatnio wpisy nie pojawiały się zbyt często i było to także związane z tym, że byłem zaabsorbowany rozjazdami po Polsce. A skoro jedną ze sztandarowych zasad inwestowania, jakie wyznaję, jest spekulacja tylko wtedy gdy ma na to ochotę i nie ma innych spraw  na głowie, to koncentrowałem się głównie na odpoczynku.

Dlatego była posucha w postach.

Podczas swojej podróży roboczo-odpoczynkowej miałem dużo spotkań, a jeszcze sporo jest ich przede mną. Tak samo mam bardzo dużo różnych propozycji z branży finansowej i czeka sporo nowych wyzwań.

Niemniej jednak blog będzie dalej prowadzony i będę się starał umieszczać co najmniej jeden wpis tygodniowo (w weekend).

Z ciekawostek, które mnie napotkały gdy wróciłem do domu, był dosyć zaskakujący widok. Mianowicie nie wiem jakim sposobem ujrzałem dziś coś takiego:

Byłem prawie pewien, że powinienem wylecieć na SL. Po dogłębniejszej analizie okazało się, że podczas V zlotu inwestorów organizowanego w Nowym Mieście n/ Pilicą przez Naszą-Sakiewkę, w pośpiechu i nawale obowiązków nie sprawdziłem poprawności terminu ważności zlecenia. Łut szczęścia 🙂 Teraz zastanawiam się co z tym fantem zrobić, bo już przyjąłem do wiadomości, że tych akcji nie mam.

Zapewne wkrótce trzeba będzie wrzucić analizę JWC. 😉

Komentarze 2 komentarze

Witaj Marku

Czy obserwujesz spółkę Forte. Ostatnio chyba daje czytelne sygnały kupna. Co tym sądzisz ?

Przyjrzymy się temu 🙂 Umieszczę dziś jego analizę 🙂

Verified by MonsterInsights