Podsumowanie seminarium giełdowego w Krakowie

Posted by Marek | Posted in literatura giełdowa, Szkolenia giełdowe | Posted on 29-03-2011 1:54 pm

10

W miniony piątek, 25 marca 2011,  miało miejsce pierwsze seminarium giełdowe z cyklu spotkań eksperckich, na którym zostały poruszone zagadnienia związane z psychologią inwestowania i astronomią finansową.

Ekspertem, który mi towarzyszył był Zbigniew Stawicki, wirtuoz odnajdywania ważnych punktów zwrotnych dla indeksów giełdowych. Ten sam, który napisał o astronomii finansowej i odnajdywaniu punktów zwrotnych w rozdziale XIVa mojej książki 😉 .

Harmonogram kolejnych spotkań eksperckich, gdzie wykładowcami są weterani rynków finansowych, znajduje się na stronie www.sukcesnagieldzie.pl

Komentarze 10 komentarzy

Drodzy Czytelnicy, mam dwie informacje od Marka, który nie zdążył ich przekazać ze względu na zagraniczny tygodniowy wyjazd:
1/ oscylator Marka osiągnął już poziomy wykupienia i bliski jest wygenerowania sygnału sprzedaży, ale jeszcze trochę do tego brakuje.
2/ w poniedziałek, 4 marca we WROCŁAWIU odbędzie się bezpłatne seminarium promujące książkę „Sukces na giełdzie”. Jest to dodatkowe seminarium, nie uwzględnione w planie przedstawionym na stronie promującym książkę. Szczegóły dotyczące adresu i godziny podam najszybciej, jak to możliwe.

Chyba chodzi o 4 kwietnia 🙂

(też) Michał

Tak, oczywiście, chodzi o 4 kwietnia. Przepraszam najmocniej.

a to nie przypadkiem jakiś żarcik prima a prilis 😉

Absolutnie nie. Informację umieściłem wczoraj. Czekam jednak na szczegóły odnośnie adresu i godziny. Jak tylko je będę miał przekażę je Wam.

Najświeższa informacja w sprawie seminarium we Wrocławiu jest następująca: ze względów organizacyjnych gospodarze z Uniwersytetu Wrocławskiego poprosili o przełożenie go z 4 na 13 kwietnia. To się dobrze składa, bo Marek będzie już w kraju i będzie miał okazję osobiście je przeprowadzić.

Oscylator w piątek nie wygenerował sygnału sprzedaży?

Witam jak można Marku to daj jakieś uaktualnienie oscylatora.

Ja nie wiem Cywu, czy tak się stało. Nie mam już na ten temat wieści od Marka. Możemy tylko liczyć na to, że Marek osobiście go poda, gdy uda mu się znaleźć internet w Danii.

Wartosc oscylatora osiagnela dzis dolna granice wartosci krytycznej poziomu wykupienia 😉

Za kilka dni wroce do domu i opisze co nieco wiecej.

Pozdrawiam

Verified by MonsterInsights