BP – British Petroleum

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 11-11-2010 2:51 pm

4

BP

BP

Akcje BP, trzeciego co do wielkości koncernu petrochemicznego na świecie, odrabiają straty powstałe po haniebnych zaniedbaniach, w wyniku których nastąpiło gigantyczne skażenie środowiska rozlewającą się ropą.

Technika Ichimoku potwierdza siłę byków na wszystkich frontach. Wybicie w górę z zaznaczonej formacji da techniczny sygnał sugerujący dalszą aprecjację kursu.

Ps. Na stronie pojawiają się coraz częściej analizy spółek z NYSE, gdyż moja metodologia nie pokazuje obecnie żadnych bezpiecznych wejść w akcje na rodzimym rynku. Mój kapitał w takim przypadku może albo odpoczywać na lokacie, albo pracować na rynkach zagranicznych. Wybieram zdecydowanie drugi wariant 😉

Komentarze 4 komentarze

Witam, czy mógłbyś opisać w jaki sposób kupujesz akcje na zagranicznym rynku?

Ludku jeden była o tym wzmianka niedawno. Czytanie nie boli. Nie leń się tylko poszukaj 🙂

Rzeczywiście była mowa o http://www.fio.pl … jest jeszcze idm trader, tms i saxobank(wszystkie 3 na platformie saxobanku). BTW sa jeszcze jakies inne możliwości inwestowania na zagranicznych giełdach w Polsce ???

@Łukasz: Vo już był szybszy, więc nie muszę odpowiadać 😉
@Vo: Ciągle szukam ciekawych możliwości do inwestowania na zagranicznych rynkach. Jak znajdę już optimum to podzielę się tym na łamach strony 😉

Zostaw komentarz

(Spam oraz trolling nie przejdą)