Kopex

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 13-10-2010 6:16 pm

9

Kopex

Kopex

W dniu dzisiejszym ostatecznie zostały potwierdzone wcześniejsze sygnały kupna i jutro zakupię trochę tych akcji. Ze zwiększeniem zaangażowania będę czekał na ponowny test chmury. Najbliższy opór znajduje się na 19,7zł.

UWAGA: Ze względu na nieciekawą sytuację na rynku i coraz większy poziom wykupienia mojego oscylatora kontraktowego, ilość zakupionych akcji Kopex będzie mała i zlecenia zabezpieczające będą bardzo blisko. Z tego względu proszę to mieć na uwadze, bo mogę nie zdążyć napisać posta o wyjściu z Kopex.

Komentarze 9 komentarzy

I dziś chyba ten dzień tak ?, co prawda nie wiadomo jak się skończy, ale od wsparcia już raz odbiło, przed chwilą :d, sam czekam jak się zamknie i pomyśle od poniedziałku.

Ale pamiętaj o mniejszej ilości alokowanego kapitału na rynku akcyjnym, ze względu na duże prawdopodobieństwo korekty całego rynku.

Obiecałem sobie że poczekam na zakończenie poniedziałku z wejściem. Ta świeca bardzo mi się podoba, dodatkowo coś rynki nie chcą korekty, hmm…? Z wejściem poczekam jednak do środy. A ty Marek, już kupiłeś?

Test chmury uważam za pozytywnie zakończony. Mam już mały pakiecik tych akcji i na razie nie będę zwiększał zaangażowania.

Aha i jeszcze jedno, czy przypadkiem na budimex nie szykuje się za jakiś niedługi czas dobry setup?

Na Budimexie wstrzymuję się od gry.

Marku, bardzo jestem ciekawy, jak wygląda Sygnity w ujęciu tygodniowym w Twojej strategii, czy daleko mu do wygenerowania sygnały wybicia z chmury? Czy jest jakaś szansa na to, żebyś to sprawdził? Jeśli tak, to z góry dziękuję 🙂

Sygnity na tygodniówce jest jeszcze w chmurze. Brakuje około złotówki do wybicia 😉

Kolejny większy opór jest na 18,19zł. Dopiero po jego ewentualnym pokonaniu można pomyśleć o większych wzrostach. I to pod warunkiem, że nie wrócimy do bessy 😉

Dzięki serdeczne za odpowiedź Marku. Czyli 6% brakuje do wybicia. W sumie wcale nie tak dużo.