Grajewo – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in akcje | Posted on 31-10-2010 7:07 pm

6

Grajewo

Grajewo

Tej spółki już nie posiadam i to mimo iż nic sam nie sprzedawałem ;). Zadziałał tutaj automatyczny SL i to dwukrotnie. Dla połowy pozycji był ustawiony przy 11,04zł i on został aktywowany już wiele sesji temu. Z drugą połową tych akcji pożegnałem się 12 października. Wyżej wymienione Stop Loss’y  zostały ustawione w sierpniu i była o nich wzmianka na blogu (http://www.technikaichimoku.pl/2010/08/grajewo-zmiana-ustawien-sl/).

Ostateczny wynik ze spekulacji na akcjach Grajewa wyniósł (bez uwzględnienia podatków i prowizji): 6,7%.

Może wydawać się, że 6,7% to jest mało, czyż nie? Ale przecież taki wynik został osiągnięty w niecałe 2,5 miesiąca.

Na lokacie bankowej na taki sam wynik trzeba czekać co najmniej półtorej roku!

Komentarze 6 komentarzy

Tutaj szykuje się kolejny sygnał kupna na day. Tym bardziej, że na weekly słaby sygnał już jest, do tego ładnie tam zadziałało wsparcie. Na innych narzędziach też widać sygnały kupna GMMA, MACD ( day) czy chociażby MA 100 broniła kilka dni. To może być spółka na najbliższy czas.
Popatrzcie na Krezusa silne sygnały na day i weelkly.

Spółka wygląda ciekawie, ale ja, przynajmniej do czasu przebicia 12,6zł, nie będę się w nią ponownie angażował. Gonienie na siłę rynku, z którego niedawno usunął mnie SL, zostawiam innym 😉

Oczywiście jeszcze troszkę za wcześnie ale warto ją mieć na bieżąco w obserwowanych. Jaka jest Twoja opinia o krezusie?

W pełni się zgadzam, w obserwowanych może być jak najbardziej.

Natomiast Krezus na ostatniej sesji rósł na bardzo dużym wolumenie (prawie dwa miliony), ale nie zamknął się jeszcze powyżej kwietniowego intraday’owego szczytu. Wchodzić można było po przebiciu 1,8zł, gdzie była zapora kilkutygodniowej konsolidacji. Teraz już jest wyżej i raczej bym nie wchodził, tylko obserwował.

i jakie znaki daje oscylator na dzisiejszej sesji ?

Po sesji będę wiedział, muszę znać cenę zamknięcia. Obecnie jest w strefie wykupienia. Dziś najprawdopodobniej osiągnie wartości krytyczne sugerując bliskość punktu zwrotnego. Na razie pozostaje nam czekać.