Kontrakty terminowe – FW20Z10

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 13-10-2010 9:27 pm

7

FW20Z10

FW20Z10

Mój testowany oscylator kontraktowy przeszedł już na górny rejon poziomu wykupienia. Dodatkowo na kontraktach wyrównała się długość impulsów wzrostowych, sugerując dobre miejsce na pozycje krótkie. Można jeszcze tam znaleźć kilka ważnych zniesień Fibonacciego. Kropkę nad „i” dodają wykupione wskaźniki mojego przyjaciela z branży.

Mój plan na jutro polega na czekaniu na podbitkę, a następnie zaopatrzeniu się w pozycje krótkie na dobrych poziomach cenowych.

Komentarze 7 komentarzy

moje zdanie na ten temat znasz 🙂 albo teraz albo nigdy.

Jak nie teraz to będzie jeszcze wiele okazji 😉

Dzień dobry,

mam takie pytanie – czy dla Pana instrumentem podstawowym jest FW20 czy też WIG20? Pytam, bo inwestorzy mają na ten temat odmienne opinie. Niby kontrakt jest pochodną indeksu, ale wiele osób mówi że w Polsce „ogon kręci psem” 🙂
Ja patrzę na wykres WIG20 i na podstawie tego podejmuję decyzje na FW.

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Michał

Ja zwracam uwagę głównie na wykres kontraktów terminowych. Na wig20 czasami zwracam uwagę jeśli moje narzędzie do rynku opcji pokazuje ciekawe momenty na wejście.

Pozdrawiam

I co udało się dzisiaj wsiąść jakieś s ?

Niestety nie. Ustawiłem się po 2715 i nie doszło tam. Może dziś się uda.

[…] się do wpisu http://www.technikaichimoku.pl/2010/10/648/, kiedy to oscylator dotarł do górnych wartości rejonu wykupienia.  Mieliśmy tego dnia maksimum […]