EUR/PLN – zakup euro

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 04-06-2021 7:24 am

3

Dziś dokonałem wymiany waluty na cel wakacyjny.

Niestety silnych sygnałów kupna obecnie nie ma (kto ma wędkę, niech przypilnuje waloru korzystając z setupu, który jest w materiałach za psychologią inwestowania), ale ja już dłużej nie mogę czekać, gdyż wylot mam już niebawem.

Komentarze 3 komentarze

Kto planuje wakacje w Szwajcarii, też powinien się już zastanowić nad zakupem waluty,potem mogą być kolejki w kantorach 🙂

Liczysz na grę od bandy do bandy ? Ja ostrożnie obstawiam że wsparcie jednak pęknie i franek osunie się grubo poniżej 4 zł. Ale pieniędzy jeszcze nie stawiam.

To nie jest rekomendacja, nie mam takiej odwagi jak gospodarz aby wykładać tłuste ryby dla swoich czytelników. Po prostu z mojego doświadczenia wynika, że przed okresem wakacyjnym wzmaga się popyt na waluty,,turystyczne” Obecnie ludzie są spragnieni wyjazdów po tym wszytskim co przeszli, więc myślę, że nie tylko ja, ale i banki zwietrzyły okazję do podniesienia swoich zysków w 2 kwartale, co na pewno przełoży się na premię zarządzających. A klient jako ostatni w tym ,,łańcuszku” za to wszystko zapłaci. Natomiast całym sercem jestem za tym aby frank spadł poniżej 4 zł, co na pewno ucieszy portfele osób spłacających kredyty frankowe. Co będzie? zobaczymy, rynek ma zawsze rację.

Zostaw komentarz

(Spam oraz trolling nie przejdą)