EUR/PLN – ocena momentu zakupu waluty z perspektywy czasu

Posted by Marek | Posted in FOREX, waluty | Posted on 20-08-2018 12:25 pm

15

W styczniu tego roku (wpis z 29.01.2018) ujawniłem na blogu moment zakupu sporych ilości euro. To naturalne, by od czasu do czasu, dzielić się swoimi działaniami, tak by każdy mógł z danej wiedzy skorzystać. W styczniowym wpisie był czytelny i jednoznaczny komunikat: po wielomiesięcznym oczekiwaniu, w dniu dzisiejszym dokonałem zakupu sporych ilości euro.

Wakacje letnie powoli dobiegają końca, zatem można już spokojnie z perspektywy czasu ocenić, czy zakup waluty z przeznaczeniem podróżniczym był dobrą decyzją. Moment publicznego poinformowania o nadejściu dobrego rejonu na zakupy został oznaczony na poniższym wykresie.

EUR/PLN - interwał dzienny

EUR/PLN – interwał dzienny

Myślę, że nawet najwięksi maruderzy powinni być zadowoleni 🙂

 

Komentarze 15 komentarzy

Bardzo dziękuję za Pańską pracę. Nie ukrywam, że skorzystałem, kupując także USD. Pozdrowienia z Pomorza 🙂

Cieszę się, że mogłem pomóc 🙂

Gratulacje!
Tylko się cieszyć, że mamy własną walutę, która podlega odpowiednim wahaniom, na których można jeszcze zarobić indywidualnie 🙂 Dzięki Markowi rzecz jasna! 🙂

🙂

Niesamowita precyjza. Skorzystałem do przewalutowaniu kredytu. Jestem także gotowy mentalnie do odbycia szkolenia. Miejsce nie gra roli. Zysk z krezusa mi je pokryje.

Cieszę się, że mogłem pomóc 🙂

Toś przykozaczył. Masz wiedzę i nie boisz się jej użyć. Stawiasz na szali całą reputację. To domena ludzi znających się na rzeczy. Zastanawia mnie tylko czy nie czujesz się czasem jak „dojna krówka” przed watahą głodnych cynków szakali 😉

Wataha głodnych cynków szakali to wrzód na dupie. Wiem co piszę.

To: Hattie
Takie strzały jak Krezus czy XTB są potrzebne, żeby każdy kto się waha czy iść czy nie iść na szkolenie miał 100% pewności że trafi pod dobre skrzydła. A co sprytniejsi tacy jak Yen (wpis powyżej) potrafią to wykorzystać 🙂

Cóż .. ja też skorzystałem i chyba najwyższy czas się spotkać 🙂 Cxekam na terminy.

A ja się na Krezusa nie załapałem bo na urlopie byłem, a też bym na szkolenie chciał zarobić 🙁

Do sklepu też włazisz z tekstem 'kupiłbym chleb, jak piekarnia mi zapłaci’.
Szoruj do roboty i odłóż kasę.

Po latach z sentymentem wspominam te szkolenia. Konkretna wiedza i gotowe rozwiązania. Kto ma chaos lub nadmiar metod w głowie powinien się jak najszybciej wybrać.

Polecam szczerze.

Czekając na mannę z nieba strzelasz sobie w jaja zostając eunuchem giełdowym.

Kacper ‚Cudofix’ Woźniak
http://www.cudofix.wordpress.com

Szacuneczek. Czytam blog od trzech lat i do tej pory nie wiem jakim cudem można mieć taką skuteczność. Z moich wyliczeń wychodzi grubo ponad 90%. W tym roku tylko PKO nie siadło (choć zrobiło parę % up). Wiele razy skorzystałem i dzięki Tobie udało mi się wykończyć dom w dużo wyższym standardzie niż pozwalał na to kredyt. Dziękuje za całą pracę i nieoceniony wkład w rozwój finansowy takich jak ja. Gdyby nie wyzerowanie oszczędności przez budowę domu, bez wahania wpadłbym na szkolenie. Życzę dużo dobrego.

Cieszę się, że mogłem dopomóc 🙂

15.08 lira
S-ki @6,82, TP@5,75

TP siadł. Czekam na kolejne S-ki.

Verified by MonsterInsights