USD/TRY – aktualizacja wykresu – robi się coraz ciekawiej

Posted by Marek | Posted in FOREX | Posted on 05-06-2018 8:55 am

20

Powoli malują się kolejne elementy układanki 🙂

USD/TRY - interwał dzienny

USD/TRY – interwał dzienny

Za jakiś czas wszystko powinno się wyjaśnić. Warto też zaznaczyć, że w dniu lokalnego dołka (30 maja) na komentarz Czytelnika, który uprzednio zajął pozycję dodałem odpowiedź, by podsuwać SL, tak by portfel był chroniony. Jak widać, moment na to był perfekcyjny 🙂

Komentarze 20 komentarzy

Tutaj tylko cierpliwi maja szanse bytu 🙂 ja caly czas probuje z siebie pozbyc sie tego narwanca… malymi kroczkami mozna wchodzic, chodz czukr jeszcze w powietrzu mala podbitkr przed armagedonem ..

Sa korzystne swapy dla pozycji krótkiej.

Na EUR/TRY nawet jeszcze lepsze 🙂

Nie wiem czemu, pomijając już cała analize i wszelkie znaki z nieba za dnia… i daj Panie że się mylę, ale mi to powoli zaczyna wyglądać (bazując na przeczuciu i konstelacji gwiazd) jakby wszystkich mialo oszukać i obrać kierunek północ.

Prawidłowe przeczucie, wcześniej wszyscy shorcili od poziomów 2.80 trzymając i dobierając kolejne shorty(WTF?!) z myślą, że to już koniec i będzie spadać. Teraz kiedy wszystkich wyczyściło z kasy i pozycji, to nikt (poza wybrańcami) nie bierze shortów bo się boją, że może być wyżej. Fucklogic.

Umocnienie srebra pewnie będzie szło z tym jakoś razem w parze więc ja dla tych co grają krótko widzę duży zysk. Dla tych co graja krótko z obecnych szczytów a nie z dołków 2016

W piątek-poniedziałek osiągnelismy prawdziwy NEW PARADIGM, teraz zmierzamy ku bull trap 🙂 Myślę że ten scenariusz teraz może być grany. PS a wróżyłem z gwiazd że winter is coming 🙂 (06.06.2018) 😛

Siedzę na interwale M1 i znoszę jaja 😀

Nie ma to jak w idealnym momencie analize z gwiazd opisać 🙂

Najlepszy wskaźnik- ankiety na forach giełdowych. Tylko, że należy grać przeciwnie do wskazań większości 🙂

Czyli teraz (jak jesteśmy na poziomach opisanych na drugim wykresie jako „Bull Trap”) jeżeli ktoś miał shorta powinien go sprzedać i czekać na rozstrzygniecie (przebicie lub odbicie) ? I na podstawie tego co sie stanie tworzyc nowa pozycje short/long ? Czy zle mysle ?

Przed nami chwila prawdy.. czekamy na wejscie w faze FEAR. Chyba ze ktos siedzi na Longu i teraz ma faze „Fear” 🙂

Kto nie shortuje ten gapcio!

chwila prawdy ..

OGNIA!!!

Chyba jeszcze nie 🙁

Marek zrób coś!!!

A to się nie zamienia przypadkiem w podwójne dno, i wykosi wszystkie wasze shorty? 😛

Ostatnio już łopatologicznie to tłumaczyłem, ale przekleję raz jeszcze: „konieczne do aktywacji spadków i przejścia do fazy „Fear” jest przełamanie „Bull trap””

Czyżby gwiazdy mi prawdę powiedziały.. ? 🙂

Albo przeczytałeś ze zrozumieniem to co pisałem w komentarzu do poprzedniego wpisu 🙂 Dla przypomnienia:

konieczne do aktywacji spadków i przejścia do fazy „Fear” jest przełamanie „Bull trap”, ale wcześniej musi się wypełnić zależność, że szczyt z „New Paradigm” nie może zostać przebity przez „Return to normal”

Verified by MonsterInsights