Wejście w życie RODO – polityka prywatności

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 22-05-2018 9:29 pm

7

Dziś Prezydent podpisał ustawę o ochronie danych osobowych, która dostosowuje polskie prawo do przyjętego w maju 2016 r. przez UE ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które 25 maja 2018 wchodzi w życie, także w ramach przypomnienia, przedstawię pokrótce jak to wygląda na moim blogu.

Dane osób zapisanych na newsletter (pseudonim/imię, adres e-mail) nigdy nie będą odsprzedawane podmiotom trzecim (choć miałem już co nieco takowych propozycji).

Zapis jest dobrowolny i w każdej chwili można się wypisać (niebawem roześlę mailing wraz linkiem do wypisu, jakby ktoś zgubił poprzedni).

Szczegółowa polityka prywatności znajduje się tutaj: http://www.technikaichimoku.pl/2010/06/polityka-prywatnosci-newsletter/

Komentarze 7 komentarzy

A to całe RODO nie jest związane z jakimś końcem świata? Wchodzi w życie 25 maja, astronomiczna data zwrotu na WIG20 Pana Zbigniewa wypada 26 maja, masakra…

A Pan Zbigniew wielkim czarodziejem jest !
Wiem co mówię!

Tylko, że 26 nie działa giełda 🙂

Jakaś na pewno działa 🙂 W soboty często są giełdy winyli 🙂

A jeszcze takie przemyślenia na temat książki, (przepraszam, że pod nowszym postem). Z tego co widziałem to dużo inicjatyw sprzed kilku lat, wymienionych w książce (trading academy, nasza-sakiewka) już nie istnieje (przynajmniej pod starymi adresami). Wie ktoś gdzie można to znaleźć?

No to pozostaje czekać na 26 maja i ocenić sprawdzalność 🙂

Czyli to było minimum? Czyli FW20 się odwróci? Wbrew temu co cały świat trąbi?

Verified by MonsterInsights