Kraków już za nami – podziękowania :-)

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 16-05-2018 9:38 am

11

Chciałbym w tym miejscu podziękować za udział wszystkim Adeptom, którzy przybyli do pięknego Krakowa, by poznać arkana mojego warsztatu inwestora. Tak wielu osób z co najmniej 12-letnim stażem giełdowym jeszcze na „Esencji spekulacji” nigdy nie miałem 🙂

Omówiliśmy wszelkie niezbędne podstawy, które muszą być perfekcyjnie opanowane oraz kompletną metodologię wyłapywania punktów zwrotnych, co w połączeniu z autorską metodą pozwalającą szybko odsiewać ziarna od plew, daje cały proces decyzyjny od A do Z 🙂 Na zakończenie standardowo zrobiliśmy wspólny przegląd rynku, by sprawdzić, czy za rogiem nie ukrywają się jakieś ciekawe walory. Natomiast następnego dnia, w grupie zaawansowanej omawialiśmy niuanse Techniki Ichimoku, które w większości są przemilczane w polskojęzycznych źródłach, a od których zależy w dużej mierze skuteczność Ichimoku 🙂

Także macie już wędki i wiele ryb, które umieściłem w minionych latach na blogu, nie stanowi już dla Was żadnej tajemnicy 🙂 Teraz wszystko jest w Waszych rękach. Nie bójcie się solidnej pracy i niechaj wędki nie obrosną kurzem.

Pamiętajcie także, że bycie graczem giełdowym to jeden z najtrudniejszych fachów, gdyż bez względu na zasób posiadanych metod i tak zawsze najważniejsza będzie nasza głowa, która będzie musiała przyjmować bombardowanie emocji towarzyszących spekulacji na rynkach finansowych. Chciwość, strach i myślenie życzeniowe będą próbowały sporo namieszać, ale najlepszym przeciw nim orężem będzie rzetelne przestrzeganie przedstawionych na szkoleniu żelaznych zasad.

Raz jeszcze serdeczne dzięki za przybycie! Było mi naprawdę bardzo miło móc podzielić się z Wami wiedzą 🙂

Komentarze 11 komentarzy

Dzięki także. Mimo 22 lat doświadczenia na GPW, 18 lat na kontraktach terminowych i 12 lat na foreksie warto było się pojawić. Bardzo dobre szkolenie porządkujące wiedzę i dające na tacy gotowe rozwiązania. Rozwiązania, na które sam nigdy bym nie wpadł. Dużo można by się rozpisywać. Jednym słowem, cenna esencja od prawdziwego znawcy tematu.

🙂

Kumpel po powrocie skomentował „czacha mi dymi”.

🙂

Dzięki Marku! Cieszę się, że mogłem w końcu poznać Ciebie i Twój warsztat inwestora. Szkoda, że nie było więcej czasu na rozmowy o podróżach, pasjach… Może innym razem 😉 Ale w końcu zebraliśmy się w Krakowie w innym celu. I ten cel został zrealizowany 🙂
Mam nadzieję, że w przyszłości pogawędzimy chociaż o chmurach 😉

🙂

Dziękuję Marku. Naprawdę dałeś dużo praktycznej wiedzy. Teraz tylko trzeba wyplenić stare nawyki. U mnie niestety jest ich dużo .. chyba za dużo ..

Małymi krokami na pewno uda się je wszystkie wyplenić 🙂

Dzięki Marku. To była prawdziwa esencja wiedzy praktycznej. Teraz czas na działanie w nowym wymiarze według Twoich reguł.Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia.

🙂

Dzięki i Tobie, to był dobrze i przyjemnie spędzony czas. Lata doświadczenia i przemyślana strategia ujęta w jasny przekaz, czegóż chcież więcej. Gorąco polecam!